IZABAN
cropped-logo__2_-removebg-preview.png

موسسه زبان‌های خارجه izaban

IZABAN
موسسه زبان‌های خارجه izaban

آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی همانند سایر کلاس‌های آنلاین آی زبان در محیطی کاملا پویا و مولتی مدیا همراه با آخرین امکانات آموزشی روز دنیا برگزار می‌شود. استفاده از تخته‌های هوشمند، زیرساخت شبکه و اپلیکیشن اختصاصی برگزاری کلاس زبان آنلاین از نقاط قوت موسسه آی زبان هستند.
چکیده این مطلب
آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه izaban

در حال حاضر کشور آلمان یکی از کشور های محبوب برای مهاجرت و کار و ادمه تحصیل است ، بنابراین استقبال زبان آموزان به یاد گیری زبان آلمانی زیاد شده است.

چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه های آلمان و یا مهاجرت به این کشور به دلایل دیگر را دارید ولی وقت کافی برای شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی را ندارید ما به شما  یادگیری مجازی زبان آلمانی را پیشنهاد میکنیم.

برگزاری کلاس‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه آی زبان

موسسه ی izaban یکی از مجرب ترین موسسه های آموزش زبان بصورت آنلاین و حضوری می باشد.

تمامی اساتید این مجموعه سابقه کاری بالا و درخشان دارند از این رو شما می توانید با سرعت و کیفیت بیشتری به یادگیری زبان بپردازید.

در موسسه‌ی izaban دوره‌های آموزش زبان آلمانی در دو گروه ویژه‌ی کودکان و بزرگسالان دسته بندی شده است که دوره‌های ویژه بزرگسال در رده‌ی سنی ۱۸ سال به بالا است و در  سطح پایه تا پیشرفته در ۶ سطح (A1, A2, B1, B2, C1, C2) با کتاب STARTEN WIR و Sicher از انتشارات Hueber آلمان برگزار می شود.

کتاب started wir یکی از کتاب‌هایی که آکادمی izaban برای بزرگسالان در نظر گرفته است، یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی و توسط انتشارات hueber آلمان به چاپ رسیده است.

همچنین این کتاب مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران می باشد‌.

پس شما با یادگیری از طریق این کتاب تقریبا از مطالعه دیگر کتاب‌ها بی نیاز خواهید بود.

مزایای یادگیری آنلاین زبان آلمانی توسط موسسه izaban

۱. صرفه جویی در زمان:

برای دانشجویان و افراد شاغل که وقت کمی برای یادگیری دارند آموزش مجازی بسیار مناسب است چرا که تایم رفت و برگشت و در مسیر ماندن برای آنها حذف می شود‌.

۲. حذف محدودیت زمانی و مکانی :

با شرکت در کلاس های آنلاین آموزش زبان آلمانی شما می توانید در سفر و تعطیلات و هر جای دیگری بدون محدودیت مکانی به یادگیری بپردازید.

۳. برابری کیفیت کلاس های آنلاین با حضوری

موسسه ی izaban بستری را فراهم کرده است که زبان آموزانی که در هر دو کلاس آنلاین و حضوری شرکت کرده اند کیفیت آموزش برابر را تجربه کنند. این تجهیزات از تخته‌های هوشمند گرفته تا زیرساخت شبکه و حتی اپلیکیشن برگزاری کلاس را نیز پوشش می‌دهند و از بروزترین و خاص‌ترین تجهیزات آموزشی موجود در ایران برای برگزاری کلاس‌های آنلاین هستند.

۴. انتخاب کلاس مناسب

با انتخاب آموزش آنلاین این آکادمی می توانید از کلاس متناسب روز و ساعت دلخواه خودتان از میان صد ها کلاس متنوع آنلاین موجود در این مجموعه بهره ببرید.

۵. امکان ضبط و استفاده ی دوباره از جلسات

یکی از مزایایی که کلاس های آنلاین دارند این است که شما میتوانید کلاس را ضبط کنید و آن بخش هایی که خوب متوجه نشدید رو بار ها تماشا کنید تا به آن مسلط شوید.

سطح بندی کلاس‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی

سطح A1

سطح A1 در واقع دوره ی مبتدی است که شما با گذراندن این دوره قادر به درک و بکار بردن عبارات اساسی و روزمره خواهید بود.و در واقع شما می توانید ارتباط ساده ای با دیگران برقرار کنید البته طرف مقابل باید خیلی شمرده و آهسته با شما صحبت کند تا شما جملات را درک کنید.

سطح A2

شما با گذراندن این دوره به دانش پایه‌ی آلمانی تسلط پیدا می کنید.

در سطح A2  مهارت‌های listening و Writing و Reading و Conversation زبان آموز به حدی تقویت می شود که می تواند از پس مکالمات ساده و روز مره به راحتی بر آید.

همچنین می توانید از عبارات پر کاربرد و اساسی مانند اطلاعات اولیه و شخصی و خانوادگی طرف مقابل و خرید کردن و شغل و جغرافیا استفاده کنید.

سطح B1

سطح B1  دوره ی پیش متوسطه است و با اتمام این سطح شما به راحتی در کشوری که زبان اصلی اش آلمانی است می توانید بیشتر نیاز های خود را برطرف کنید. و در مورد شغل یا محل تحصیل و اوقات فراغت خود صحبت کنید و یا اینکه در مورد تجربیات و امید و آرزو های خود بگویید و یا بنویسید و همچنین موضوعات مختلف را با دقت بیشتری بررسی کنید.

پس از اتمام سطح B1 می‌توانید در آزمون زبان آلمانی ZD شرکت کنید.

سطح B2

سطح B2 زبان آلمانی سطحی متوسط است و با گذراندن این دوره بصورت روان و راحت می توانید یا آلمانی زبان های مکالمه و گفتگو داشته باشید و به راحتی می توانید متن های پیچیده و تخصصی رو بخوانید و منظور آن متن را درک کنید.

همچنین شما در این سطح می توانید در محیط های کاری و دانشگاهی از واژگان پیچیده تری استفاده کنید. پس از پشت سر گذراندن سطح B2 قادر خواهید بود دز آزمون ZD Beruf شرکت کنید.

سطح C1

این سطح ، سطح متوسط روبه بالاست و شما با پایان رساندن آن خیلی راحت می توانید متن های طولانی و پیچیده و تخصصی را مطالعه کنید و منظور آن را درک کنید و در محیط های علمی مانند دانشگاه ها بدون هیچ مشکلی کتاب و جزوات خود را مطالعه کنید و متوجه آنها شوید.

مهارت های listening و Writing شما به خوبی تقویت شده و بدون دردسر با آلمانی زبان‌های بومی قادر به برقراری ارتباط خواهید بود و همچنین در این سطح بدون گیر کردن و فکر کرد خیلی سریع و روان می توانید ویژگی های فردی و خانوادگی خود را توصیف کنید.

همچنین خودتان قادر خواهید بود که متن های طولانی و تخصصی و علمی را بدون هیچ مشکلی بنویسید.

پس از به پایان رساندن این سطح شما آمادگی لازم برای شرکت در آزمون ZMP را خواهید داشت.

سطح C2

این سطح بالاترین سطح زبان آلمانی است و level پیشرفته محسوب می شود که با به پایان رساندن آن شما بصورت حرفه ای و ادبی مانند یک فردی که زبان مادری اش آلمانی است می توانید به مکالمه بپردازید و برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های آلمان  و به زبان آلمانی را دارند با رسیدن به این سطح هیچ مشکلی نخواهند داشت و به خوبی تدریس اساتید و جزوات و کتاب های خود را درک خواهند کرد.

همچنین قادر خواهید بود پس از مطالعه ی متن های تخصصی ک طولانی از آن خلاصه هایی تهیه کنید و تفاوت‌های ریز و جزئی بین برخی کلمات را متوجه شوید.

با گذراندن دوره‌ی C2 آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون‌های KDS، GDS، DSH یا ZOP را کسب خواهید کرد.

یادگیری زبان آلمانی بصورت آنلاین چه مدت زمان می برد ؟

عوامل مختلفی در مدت زمان یادگیری شما تاثیر می گذارد، مانند:

۱. سطح فعلی شما

اگر شما قبلا مطالعاتی داشته اید یا آموزش هایی دیده باشید کار آسان تر است و طبیعتا زمان کمتری می‌برد تا به سطح مورد نظر خود برسید اما اگر از صفر میخواهید شروع کنید قطعا به زمان و انرژی بیشتری نیاز خواهید داشت.

۲. میزان زمانی که صرف یادگیری می کنید

زمانی که صرف مطالعه و یاد گیری می‌کنید تاثیر مستقیمی روی مدت زمان نهایی برای تسلط شما روی زبان آلمانی و رسیدن به سطح دلخواه تان دارد هرچقدر برنامه ریزی منسجم تر و دقیق تری داشته باشید این زمان کوتاه تر خواهد شد.

۳. انتخاب منبع و مناسب

اگر شما منبعی انتخاب کنید که صریح و شفاف نباشد مدت زمان یادگیری شما طولانی خواهد شد ولی انتخاب یک منبع مناسب که روان و ساده تدریس کند و همچنین انتخاب  اساتیدی مجرب و کارکشته راه را برای یادگیری سریع تر و بهتررشما هموار خواهد کرد.

۴. سطح مورد نظر و هدف مهاجرت

بسته به اینکه هدف مهاجرت و سطح مورد نظر شما چه باشد مدت زمان یادگیری هم متفاوت است.

مثلا اگر قصد مهاجرت تحصیلی را داشته باشید کمی کار شما سخت تر است و باید سطح بالاتری را گذرانده باشید تا کتاب ها و جزوات و تدریس اساتید خود را به خوبی درک کنید.

اما اگر قصد مهاجرت از راه های دیگر و یا صرفا سفر را داشته باشید یادگیری در حد مکالمات روزمره و استفاده از واژگان پرکاربرد کافی است.

۵. میزان درگیری شما با زبان دوم در طول روز

قطعا کسی که صرفا در تایم کلاس خود به یادگیری می پردازد با کسی که زمان های دیگری هم به مطالعه و تقویت مهارت های مختلف خود اختصاص می‌دهد متفاوت است.

پیشنهاد ما به شما این است که برای یادگیری هر چه سریع تر ‌ و بهتر خود را در طول روز بیشتر درگیر مطالعه و نوشتن به زبان آلمانی و گوش دادن به موزیک و پادکست و فیلم زبان اصلی آلمانی کنید.

جمع بندی

شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی موسسه آی زبان برای افرادی که به دلایل مختلف مانند دوری راه و … از هر کجای ایران مایل به دسترسی به بهترین منابع و کلاس‌های آموزشی هستند یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست.

ما در آی زبان به تمام نقاط ضعف کلاس‌های آنلاین واقف هستیم و با تجهیزات و امکاناتی که فراهم کرده‌ایم همانند زیرساخت شبکه، تخته‌های هوشمند و چند رسانه‌ای و در نهایت اپلیکیشن اختصاصی مخصوص برگزاری کلاس انلاین زبان، تجربه‌ای دلچسب از یادگیری به صورت زنده و آنلاین را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

برای اطلاع از شرایط کلاس‌ها و ثبت نام با شماره‌های آموزشگاه ۲۲۵۱۱۴۵۶ – ۲۲۳۳۲۸۰۲ تماس بگیرید.

فهرست مطلب

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *