آزمون عمومی تعیین سطح زبان انگلیسی (نوجوانان و بزرگسالان)

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی موسسه izaban، مهارت‌های زبان انگلیسی شما را در چهار بخش شنیداری (Listening)، گرامر (Grammar)، دایره لغات (Vocabulary) و همینطور خواندن (Reading) ارزیابی می کند و در مجموع سطح General English شما را مشخص می کند.

این آزمون متشکل از بیش از 50 سوال در 6 سطح مختلف و مبتنی بر سیستم استاندارد CEFR طراحی و آماده شده‌اند.

شرکت در آزمون تعیین سطح به شما کمک می‌کند تا با توجه به دانش فعلی و مهارت‌های زبانی خود در زبان انگلیسی بتوانید بهترین برنامه‌ریزی ممکن را برای تقویت زبان انگلیسی خود داشته باشید.

آزمون-تعیین-سطح-زبان-انگلیسی-بزرگسالان
آزمون تعیین سطح عمومی زبان انگلیسی izaban رایگان و آنلاین

مزایا سطح بندی زبان انگلیسی و اطلاع از میزان دانش انگلیسی

اولین قدم در ابتدا شروع مسیر یادگیری زبان انگلیسی، اطلاع از این موضوع است که در حال حاضر دقیقا در کجای مسیر قرار گرفته‌اید. با اطلاع از سطح دانش زبان انگلیسی خود سرعت پیشرفت شما در یادگیری زبان انگلیسی دوچندان خواهد شد.

مسلما برنامه آموزشی در نظر گرفته شده برای افراد مبتدی با افرادی که از سطح دانش پیشرفته زبان انگلیسی برخوردارند متفاوت خواهد بود.

به همین منظور سوالات تستی تعیین سطح زبان می‌توانند نقشی موثر در برنامه ریزی آموزشی شما ایفا کنند.

اطمینان داشته باشید که بهترین سایت تعیین سطح زبان پیش‌روی شماست…

چرا تعیین سطح آی زبان رایگان است؟

بسیاری از موسسات برای انجام تعیین سطح خود، هزینه دریافت می‌کنند، چرا تعیین سطح زبان انگلیسی انلاین موسسه izaban رایگان است؟

خط مشی موسسه izaban همیشه جمله زیر بوده است:

“همواره مطمئن باشید که ما بیشتر از شما به فکر یادگیری‌تان هستیم” 

با این دیدگاه، موسسه زبان‌های خارجه آی زبان همواره کوشیده است تا با ارائه بالاترین کیفیت آموزش، بیشترین رضایت زبان آموزان را به همراه داشته باشد.

برخورداری از امکانات آموزشی عالی، حق تمام علاقه‌مندان به زبان انگلیسی است و در این راستا معتقدیم که یک آموزشگاه زبان عالی می‌تواند نقشی چشم‌گیر در زندگی آموزشی یک زبان آموز انگلیسی داشته باشد.

ارائه بالاترین کیفیت آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین و رایگان تنها بخشی کوچک از رسالت آموزشی izaban است.

آزمون-تعیین-سطح-زبان-نوجوانان-و-بزرگسالان-انگلیسی-رایگان-و-آنلاین
متد کلاس های زبان بعد از آزمون تعیین سطح کتاب های american english file هستند

سوالات تعیین سطح زبان بزرگسالان مبتنی بر چه کتاب‌هایی است؟

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی موسسه izaban مبتنی بر کتاب‌های محبوب American English File طراحی و آماده شده‌اند و در پایان آزمون شما به آسانی متوجه سطح خود با توجه به سطح بندی این کتاب‌ها خواهید شد.

کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی American English File از بهترین و پر استفاده‌ترین سری‌های آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان و به تحریر درآمده توسط دانشگاه Oxford هستند و از بالاترین استاندارد آموزشی زبان انگلیسی در سطح جهان برخوردارند.

سوالات تستی تعیین سطح زبان پیش رو نیز، بر مبنی سطح بندی زبان آموزان عزیز بر پایه این سری آموزشی طراحی شده‌اند و آزمون تعیین سطح کتاب american english file نیز محسوب می‌شوند.

آزمون تعیین سطح آکسفورد - استاندارد CEFR

همواره یکی از سوالات تمام زبان آموزان این موضوع است که آیا آزمون تعیین سطحی که در حال برگزاری است، آزمونی استاندارد است؟

آزمونی که پیش‌روی شماست مبتنی بر سیستم آزمون‌دهی آکسفورد و با پیروی از استاندارد برگزاری آزمون زبان CEFR طراحی شده و با دقت مناسبی می‌تواند سطح دانش زبان انگلیسی شما را ارزیابی کند.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته izaban از 6 سطح مختلف A1 تا C2 تشکیل شده (استاندارد تعیین سطح آکسفورد) و در انتهای آزمون بر اساس نتیجه آزمون شما، سطح مناسب برای شما مشخص می‌شود.

از کجا شروع کنیم؟

آموزشگاه زبان انگلیسی izaban مفتخر است که آزمون‌های تعیین سطح آنلاین خود را علارغم برخورداری از بالاترین کیفیت ممکن آموزشی برخلاف سایر موسسات آموزشی داخلی، همواره به صورت رایگان برگزار کرده و شرکت در هیچ یک از آزمون‌های آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی موسسه izaban نیازمند پرداخت هزینه نیست. این آزمون از چند سطح مختلف تشکیل شده که به صورت آسان به سخت دسته بندی شده و تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

بنابراین برای افزایش دقت و صحت آزمون در یک مکان آرام و با تمرکز کافی و بدون استفاده از کمک دیگران (یا جستجو در اینترنت) شروع به پاسخ دهی به سوالات کنید. نتیجه آزمون نیز بلافاصله بعد از پایان آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای شرکت در این آزمون، تنها کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین صفحه کلیک کنید تا سوالات آزمون برای شما به نمایش درآید.

بهترین تست تعیین سطح زبان - رایگان و آنلاین

آزمون پیش رو به صورت کاملا آنلاین برگزار شده و جواب آزمون بلافاصله پس از اتمام آزمون بدون پرداخت هیچ گونه هزینه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید جهت ادامه مسیر یادگیری خود از کلاس‌های آنلاین و حضوری مجموعه آی زبان بهره مند شوید.

آزمون رایگان تعیین سطح زبان

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح عمومی زبان انگلیسی هستید، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

مدرسین دوره

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

موسسه آموزش زبان های خارجی izaban پیشرو در ارائه روش‌ها و تجهیزات جدید آموزشی و متدهای بروز آموزش زبان، از سال 1395 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در ارائه آموزش‌های با کیفیت زبان آغاز کرده است.

برگزاری کلاس‌های ترمیک مخصوص نوجوانان و بزرگسالان از جمله برنامه‌های در حال برگزاری موسسه است که در حال حاضر به دو صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاریست.

از هر کجای تهران و ایران که هستید می‌توانید از دوره آنلاین مبتدی تا پیشرفته موسسه izaban برخوردار شوید.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

تلفن تماس:

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲