آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی کودکان و نونهالان

یادگیری زبان انگلیسی از سنین کودکی تاثیری چشمگیر در نهادینه شدن زبان و همینطور رشد و تقویت ذهن کودکان دارد. انجام آزمون استاندارد و اصولی تست زبان انگلیسی به شما و کودک‌تان کمک می‌کند تا سطح فعلی زبان انگلیسی دلبندتان را کشف کنید.

یکی از مزایای شرکت در این آزمون، این است که دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی از سطح زبانی خود آگاهی پیدا کنند و بر اساس آن، در کلاس‌هایی با دانش زبانی مشابه با خود قرار بگیرند. همچنین، این آزمون به معلمان کمک می‌کند تا برنامه‌ی آموزشی خود را بر اساس نیازهای دانش‌آموزان بهبود بخشند و بهترین روش‌های آموزشی را برای هر دانش‌آموز به کار بگیرند.

در صورتی که دانش‌آموزان به سطح خود آگاهی نداشته باشند، ممکن است در کلاس‌هایی با دانش زبانی بسیار پایین یا بسیار بالا قرار بگیرند که این باعث می‌شود آموزش مناسبی برای آن‌ها فراهم نشود و همین موضوع ناهمخوانی دانش زبان کودکان با کلاس، باعث بروز مشکلی مثل دلسرد شدن کودکان نسبت به کلاس‌های زبان و یا ایجاد مقاومت در آن‌ها برای یادگیری زبان شود. بنابراین دانستن سطح دقیق و درست دانش زبان کودکان و دانش‌آموزان بسیار بسیار مهم و جدی است و باید به آن حسابی توجه کنید.

با شرکت در این آزمون، کودکان و دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی سطح خود را تعیین کنند و با توجه به دانش فعلی خود، یک برنامه‌ریزی دقیق و موثر برای ارتقا دانش زبان خود داشته باشند.

سطح بندی زبان انگلیسی کودکان

دانستن سطح درست زبان کودکان به آن‌ها کمک می‌کند تا با یک برنامه ریزی منظم و موثر از همین سنین کودکی زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. کودکان غالبا نسبت به بزرگسالان از مقاومت بیشتری برای شرکت در کلاس‌های زبان برخوردارند و در صورتی که سطح زبان آن‌ها به درستی درک نشود و در کلاس‌های با سطح بالاتر و یا پایین‌تر سطح بندی شوند، ممکن است این مقاومت به یک ترس دائمی نسبت به کلاس‌های زبان تبدیل شود.

بنابراین نمونه سوالات تعیین سطح کودکان باید با دقت بسیار بیشتری تهیه شوند، موضوعی که در آزمون تعیین سطح موسسه izaban به آن توجه ویژه‌ای شده است.

سوالات تعیین سطح زبان کودکان و نونهالان

سوالات تعیین سطح زبان مبتدی کودکان موسسه izaban از 6 سطح مختلف تشکیل شده و شامل بیش از 50 سوال مختلف است؛ البته طراحی آزمون به گونه‌ای است که باز شدن هر سطح منوط به پاسخ‌دهی مناسب به سوالات سطح قبلی است و سوالات از آسان‌ترین سطح شروع شده و رفته رفته سخت‌تر می‌شوند. هر سطح نیز شامل 20 نمونه سوال است. بنابراین هرچقدر کودک شما از دانش زبان بالاتری برخوردار باشد با سوالات بیشتری دانش او به چالش کشیده خواهد شد.

به این ترتیب نونهال یا کودک شما در کمترین زمان ممکن، با پاسخ دهی به این نمونه سوالات می‌تواند سطح مناسب و دانش زبان خود را محک بزند.

طراحی سوالات این آزمون نیز کاملا استاندارد بوده و منطق بر آخرین متدهای برگزاری آزمون است (استاندارد CEFR).

آزمون تعیین سطح family and friends

مجموعه کتاب‌های Family and Friends از جمله بهترین و محبوب‌ترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و خردسالان هستند. به همین خاطر، بسیاری از کودکان و والدین آن‌ها علاقه‌مند شرکت در کلاس‌ها و آزمون‌های تعیین سطحی هستند که مبتی بر این کتاب طراحی و برگزار شوند.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی کودکان موسسه izaban مبتنی بر سطوح مختلف کتاب family and friends طراحی شده و از چارچوب‌های استاندارد Oxford در برگزاری آزمون‌های تعیین سطح پیروی می‌‎کند.

در پایان پاسخ دهی به سوالات آزمون تعیین سطح کودکان، با توجه به نمره کسب شده و سنجش معلومات کودک شما، جایگاه فعلی کودکتان و همینطور کتابی که برای او مناسب است به او پیشنهاد می‌شود.

از کجا شروع کنیم؟

آزمون پیشرو کاملا رایگان بوده و برای شرکت در آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست. برای شرکت در این آزمون، تنها کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین صفحه کلیک کنید تا سوالات آزمون برای شما به نمایش درآید.

همانطور که گفته شد این آزمون از چندین سطح مختلف تشکیل شده و راه پیدا کردن به سطوح بالاتر نیازمند کسب امتیاز و نمره مناسب در سطح قبلی است بنابراین برای افزایش دقت و صحت آزمون در یک مکان آرام و با تمرکز کافی و بدون استفاده از کمک دیگران(یا جستجو در اینترنت) شروع به پاسخ دهی به سوالات کنید.

نتیجه آزمون نیز بلافاصله بعد از پایان آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

من عاشق یادگیری زبان هستم و آماده ام که تو آزمون تعیین سطح موسسه آی زبان شرکت کنم!

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی مخصوص کودکان و نونهالان - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون تعیین سطح کودکان، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

موسسه آموزش زبان های خارجی izaban پیشرو در ارائه روش‌ها و تجهیزات جدید آموزشی و متدهای بروز آموزش زبان، از سال 1395 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در ارائه آموزش‌های با کیفیت زبان آغاز کرده است.

برگزاری کلاس‌های ترمیک مخصوص کودکان و نونهالان از جمله برنامه‌های در حال برگزاری موسسه است که در دو صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاریست.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

تلفن تماس:

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲