آزمون آنلاین تعیین سطح زبان فرانسه

زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان‌های مهم و پرکاربرد جهان، همواره مورد توجه بسیاری از زبان‌آموزان است. به منظور ارتقاء مهارت‌های زبانی و افزایش توانایی در استفاده از این زبان زیبا و هنرمندانه، اطلاع از سطح فعلی دانش‌تان و انتخاب سطح مناسبی برای شروع یادگیری ضروری است.

در این راستا، آزمون تعیین سطح آنلاین زبان فرانسه یک ابزار ارزشمند و کارآمد است که به شما امکان می‌دهد میزان مهارت‌های زبانی خودتان را در زبان فرانسه به دقت ارزیابی کنید. این آزمون توسط متخصصان زبان فرانسه‌ طراحی شده و با پیروی از استانداردها و استفاده از روش‌های مدرن ارزیابی، اطلاعات دقیقی از سطح شما در زبان فرانسه را به دست می‌آورد.

تعیین-سطح-زبان-فرانسه-در-موسسه-آموزشی-izaban
مزایا-آزمون-تعیین-سطح-زبان-فرانسوی

مزایا شرکت در آزمون تعیین سطح و پاسخ به سوالات

بازخورد فوری و آنی: نتیجه آزمون آنلاین تعیین سطح izaban به صورت فوری و بالافاصله پس از شرکت در آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ارزیابی شفاف و دقیق: ما تمام تلاش خودمان را کرده‌ایم که این آزمون با استفاده از روش‌های علمی و مدرن، بتواند ارزیابی شفاف و دقیقی از مهارت‌های زبانی شما ارائه دهد. به همین خاطر نتایج این آزمون برخلاف بسیاری از آزمون‌های رایگان سطح اینترنت تا حد خوبی قابل اکتاست.

دسترسی آسان: به دلیل برگزاری آنلاین، شما به راحتی می‌توانید در این آزمون شرکت کنید و نیازی به حضور در محل‌های مشخص ندارید

برنامه‌ریزی و مشاوره: پس از اتمام آزمون تعیین سطح به کمک مشاوران izaban می‌توانید برنامه آموزشی مناسبی را برای شروع یا ادامه یادگیری خودتان تنظیم کنید.

چرا آزمون تعیین سطح فرانسه رایگان است؟

یکی از تلاش‌های همیشگی ما فراهم کردن امکاناتی کاملا متفاوت از سایرین است که بتوانیم به کمک آن‌ها، تجربه‌ای کاملا متفاوت از آموزش آنلاین و غیر حضوری زبان فرانسه را رقم بزنیم. استفاده از آخرین متد آموزشی روز و آخرین ابزارها و امکانات آموزشی نیز یکی از گام‌های ما در این زمینه است.

تلاش ما این است که بتوانیم بستری را فراهم کنیم که هرکسی از هر کجای ایران بتواند به بهترین کیفیت آموزش دست پیدا کند و برگزاری آزمون آنلاین تعیین سطح نیز بخشی از این تلاش است.

شما برای شرکت در این آزمون برخلاف بسیاری از موسسات نیازمند پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نیستید و این آزمون به صورت تمام و کمال رایگان است.

سطح بندی زبان فرانسه

همانند زبان انگلیسی و مانند بسیاری از زبان‌های دیگر که در اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرند، سطوح مختلف زبان فرانسه نیز با 6 سطح استاندارد CEFR ارزیابی و سنجش می‌شوند.

در این استاندارد که شامل 6 سطح A1, A2 (Débutant) و B1,B2 (Intermédiaire) و C1, C2 (Avancé) است، میزان مهارت زبان آموزان در یکی از این 6 سطح ارزیابی می‌شود و سطح A1 به معنی آشنایی مقدماتی و اولیه و سطح C2 به معنای تسلط کامل به تمامی بخش‌های زبان فرانسه است.

آزمون‌ها مختلف تعیین سطح زبان فرانسه و مدارک آن‌ها

مدارک زبان فرانسه DALF، DELF، TEF و TCF از مهمترین و شناخته‌شده‌ها در زمینه تعیین سطح تسلط به زبان فرانسه هستند. این مدارک میزان تسلط زبان‌آموزان به زبان فرانسه را ارزیابی می‌کنند.

در این بین مدارک DALF و DELF از سوی وزارت آموزش کشور فرانسه صادر می‌شود. اعتبار این مدارک دائمی بوده و مجوز ورود به برخی از دانشگا‌های فرانسه می‌باشند.

همچنین، این مدارک به شما امکان می‌دهند به دانشگاه‌های خارج از کشور و یا برای مهاجرت به کشورهای مختلف اقدام کنید و میزان مهارت خودتان در زبان فرانسه را به اثبات برسانید.

انواع آزمون های تعیین سطح زبان فرانسه

از کجا شروع کنیم؟

ما تا حد ممکن تلاش کرده‌ایم که با پیروی از استانداردها، آزمون تعیین سطح آنلاین زبان فرانسه، یک معیار کامل و قابل اعتماد برای ارزیابی میزان مهارت‌های زبانی شما در این زبان باشد. با اینحال ممکن است این تست آنلاین به دقت و به صورت کامل نتواند تمام تسلط شما را مورد ارزیابی قرار دهد.

به همین منظور در انتهای این آزمون برای تعیین سطح شفاهی زبان فرانسه نیز می‌توانید زمان مناسب‌تان را رزرو کنید تا آزمون تعیین سطح شفاهی شما نیز به دو صورت آنلاین یا حضوری برگزار شود.

برای شرکت در این آزمون نیز تنها کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین همین صفحه کلیک کنید تا فرآیند آزمون شما آغاز شود.

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان فرانسوی - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح عمومی زبان فرانسوی هستید، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

برگزاری کلاس‌های آموزش زبان فرانسه از جمله برنامه‌های آموزشی موسسه آموزشی izaban است. استفاده از بهترین اساتید آموزشی تهران و آخرین ابزارها و تکنولوژی‌ها در آموزش از جمله نکات متمایز مجموعه izaban است.

از هر کجای ایران که باشید با امکانات در نظر گرفته شده برای برگزاری کلاس‌های آنلاین تجربه‌ای کاملا متفاوت از شرکت در کلاس‌های مجازی و آنلاین آموزش زبان را در izaban احساس خواهید کرد و به راحتی و از دورترین نقاط می‌توانید در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه izaban شرکت کنید.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

اطلاعات کلاس‌ها:

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است