آزمون آنلاین تعیین سطح زبان آلمانی

آلمان به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و صنعتی اروپا، فرصت‌های بسیاری را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که به زبان آلمانی مسلط باشند.

بنابراین، بسیاری از افراد به دنبال آموزش و یادگیری این زبان هستند. در کنار این‌ها، خود زبان آلمانی نیز به عنوان یکی از زبان‌های محبوب و پرکاربرد در جهان، جذابیت‌های خاص خود را دارد.

اگر شما هم به دنبال یادگیری این زبان جذاب هستید، اولین قدم برای آشنایی با میزان مهارت‌های شما در زبان آلمانی، انجام آزمون تعیین سطح زبان آلمانی به صورت آنلاین است.

آزمون-تعیین-سطح-زبان-آلمانی-آنلاین

هدف از تعیین سطح زبان آلمانی چیست؟

برای پیشرفت در یادگیری زبان آلمانی، باید مهارت‌های زبانی خودتان را در آن ارتقا دهید.

این ارتقا می‌تواند از طریق دوره‌های آموزشی مختلف صورت بگیرد، اما برای شروع هر دوره آموزشی، تعیین سطح زبان‌تان ضروری است.

آزمون‌های تعیین سطح زبان آلمانی به عنوان ابزارهای ارزیابی، شما را در مسیر صحیح یادگیری این زبان قرار می‌دهند.

علاوه بر این‌ها، انجام یک آزمون تعیین سطح دقیق علاوه بر اینکه در وقت و زمان شما صرفه جویی بسیاری می‌کند، به شما کمک می‌کند که با نقاط قوت و ضعف خودتان نیز آشنا شوید و بتوانید برنامه ریزی مناسبی برای تقویت زبان آلمانی خود داشته باشید.

چرا تعیین سطح زبان آلمانی رایگان است؟

بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌ها، آزمون‌های تعیین سطح خود را همراه با هزینه در نظر می‌گیرند. ما در آی زبان در وهله اول به دنبال کمک کردن به زبان آموزان هستیم و یکی از بهترین روش‌ها اطلاع از سطح فعلی دانش زبان‌تان است. به همین منظور مجموعه آزمون‌های تعیین سطح izaban را طراحی کرده‌ایم که هرکس از هر جای ایران می‌تواند با شرکت کردن در آن‌ها، از سطح فعلی معلومات خود در زبان آلمانی مطلع شود.

برای شرکت در این آزمون‌ها نیز شما نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای ندارید و تماما رایگان هستند.

سوالات تعیین سطح زبان آلمانی مبتنی بر چه استانداردی است؟

همواره یکی از سوالات تمام زبان آموزان این موضوع است که آیا آزمون تعیین سطحی که در حال برگزاری است، آزمونی استاندارد است؟

آزمونی که پیش‌روی شماست مبتنی بر یکی از آزمون‌های تعیین سطح استاندارد و مطرح برای زبان آلمانی است که توسط انتشارات Hueber طراحی شده است (Hueber منتشر کننده کتاب‌های Menschen است).

Hueber این آزمون را بر اساس مطالب و دستورهای هر سطح و بر اساس چارچوب‌های استاندارد اروپا طراحی کرده است و با توجه به استاندارد CEFR می‌تواند تا حد خوبی بیانگر میزان دانش فعلی زبان آلمانی شما باشد.

سطح‌بندی زبان آلمانی

زبان آلمانی نیز مانند بسیاری از زبان‌های خارجه دیگر که در اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار می‌گیریند، از استاندارد CEFR پیروی می‌کند. در این استاندارد تمامی زبان‌ها به 6 سطح مختلف که با نام‌های A1 (پایین ترین سطح) تا C2 (پیشرفته ترین سطح) تقسیم بندی می‌شوند و افراد با توجه به دانش خود در یکی از این سطوح جای می‌گیرند.

در این استاندارد هرچقدر که از دانش زبان آلمانی بالاتری برخوردار باشید در سطوح بالاتری قرار خواهید گرفت و افراد بین سطح A که تقریبا مبانی اولیه زبان است تا سطح C که تسلط کامل به زبان است قرار می‌گیرند.

آزمون-تعیین-سطح-a1-آلمانی
تست-آنلاین-تعیین-سطح-زبان-آلمانی

از کجا شروع کنیم؟

آموزشگاه زبان انگلیسی izaban مفتخر است که آزمون‌های تعیین سطح آنلاین خود را علارغم برخورداری از بالاترین کیفیت ممکن آموزشی برخلاف سایر موسسات آموزشی داخلی، همواره به صورت رایگان برگزار کرده و شرکت در هیچ یک از آزمون‌های آنلاین تعیین سطح موسسه izaban نیازمند پرداخت هزینه نیست.

برای شرکت در این آزمون نیز تنها کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین همین صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه آزمون شوید. بعد از شرکت در آزمون نتیجه آزمون به شما نمایش داده می‌شود و علاوه بر آن در صورتی که علاقه‌مند شرکت در مصاحبه تعیین سطح زبان آلمانی به صورت شفاهی نیز باشید، می‌توانید زمان تعیین سطح شفاهی خود را نیز رزرو کنید.

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان آلمانی - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون هستید، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

برگزاری کلاس‌های آمادگی زبان آلمانی از جمله برنامه‌های آموزشگاه زبان‌های خارجه izaban است.

در آی زبان ما همواره تلاش می‌کنیم تا با بالاترین کیفیت و در بالاترین سطح ممکن تجربه‌ای شیرین از یادگیری زبان‌های خارجه را برایتان رقم بزنیم.

استفاده از جدیدترین متدها و ابزارهای آموزشی از جمله مزیت‌ها و تفاوت‌های ماست که در اولین جلسه آموزش خود به آن‌ها پی خواهید برد.

از هر کجای تهران و ایران که هستید می‌توانید در دوره آنلاین مبتدی تا پیشرفته زبان آلمانی موسسه izaban شرکت کنید.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

اطلاع از کلاس‌ها:

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است