آزمون تعیین سطح شفاهی - مکالمه زبان انگلیسی (ویژه دوره مکالمه یکساله کارکنان دولت)

هدف اصلی از انجام تعیین سطح شفاهی و مکالمه زبان انگلیسی، شناسایی سطح شما در زبان انگلیسی و بر اساس آن، طراحی برنامه‌ی درسی و تمرینات مناسب برای بهبود مهارت‌های شما در این زبان است. برنامه‌ی درسی و تمریناتی که بر اساس سطح شما طراحی می‌شوند، به شما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید و به سطح بالاتری در این زبان دست یابید.

همچنین، تعیین سطح شفاهی و مکالمه زبان انگلیسی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین منابع آموزشی را برای ارتقا سطح speaking یا مکالمه زبان انگلیسی خود انتخاب کنید. منابعی که با سطح شما سازگاری دارند و به شما کمک می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سطح بالاتری در مهارت گفتگو به زبان انگلیسی برسید.

موسسه آموزش زبان‌های خارجه izaban علاوه بر برگزاری آزمون تعیین سطح بزرگسالان و کودکان، اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح مکالمه نیز کرده است. هدف از این آزمون محک و سنجش میزان تسلط و آمادگی افراد در انتخاب گرامر و جملات مناسب در مکالمات شفاهی است. این آزمون بر مبنا دوره‌های مکالمه یکساله ویژه کارکنان دولت طراحی و آماده سازی شده، اما هرکسی که متقاضی سنجش و اطلاع از میزان آمادگی خود در بخش speaking زبان انگلیسی است نیز می‌تواند با شرکت در این آزمون میزان توانمندی خود را محک بزند.

سنجش و تعیین سطح گرامر

گرامر به عنوان یکی از اصول اساسی زبان‌ها، در یادگیری زبان انگلیسی نیز بسیار مهم است. در حالی که به نظر می‌رسد یادگیری گرامر و نکات دستوری برای مکالمه به زبان انگلیسی اهمیتی ندارد، اما در واقع این عامل می‌تواند تاثیر بسیاری در بهبود مهارت مکالمه افراد ایفا کند. برخورداری از دانش گرامر به شما کمک می‌کند تا به اصول و قواعد زبان انگلیسی آشنا شوید و از آنها برای ساختن جملات درست و صحیح استفاده کنید تا از اشتباهات گرامری در مکالمه اجتناب کنید. اشتباهات گرامری می‌تواند منجر به سوءتفاهم و گمراهی در ارتباط با سایر افراد شود.

علاوه بر این‌ها، یادگیری گرامر باید به گونه‌ای صورت بگیرد که شما بدون تعلل و تردید بدانید کدام قاعده گرامری باید به کار گرفته شود تا جمله شما صحیح باشد. یکی از نکات کلیدی این آزمون نیز، تمرکز آن بر سنجش و تعیین سطح گرامر افراد است که در مکالمات نقش کلیدی بازی می‌کند.

سوالات تعیین سطح شفاهی زبان انگلیسی

بسیاری از افراد به دنبال نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی شفاهی با جواب در سطح اینترنت هستند. آزمون تعیین سطح شفاهی پیش رو شامل 50 سوال است که با توجه به تجربه چندین ساله موسسه izaban در برگزاری آزمون‌های تعیین سطح شفاهی برای سنجش سطح مکالمه و توانایی افراد در آزمون‌های شفاهی طراحی و آماده شده است.

سوالات شفاهی ازمون تعیین سطح زبان موسسه izaban کاملا استاندارد بوده و به نحو خوبی می‌توانند میزان دانش مکالمه شما را ارزیابی کنند.

برگزاری دوره مکالمه فشرده یکساله (ویژه کارکنان دولت)

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برای کارکنان دولت یک مزیت بسیار مهم و غیر قابل انکار است. این مهارت به آنها کمک می‌کند تا با سایر افراد از کشورهای مختلف به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنند و روابط بین‌المللی خود و شرکت‌شان را بهبود بخشند. 

همچنین، زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی می‌تواند فرصت‌های شغلی جذابی را برای کارکنان دولت محیا کند و به آنها اجازه دهد تا در سطح بین‌المللی در پیشبرد کسب و کارها و پروژه‌ها شرکت کنند.

به همین منظور نیز موسسه آموزشی izaban با توجه به درک این نیاز و بررسی همه جانبه موضوع، اقدام به طراحی و برگزاری دوره‌هایی تحت عنوان مکالمه یکساله برای کارکنان دولت کرده که پس از پایان این دوره، افراد می‌توانند به خوبی به زبان انگلیسی گفتگو کرده و تمامی نیازهای خود در این موضوع را برطرف کنند.

از کجا شروع کنیم؟

آزمون تعیین سطح مکالمه izaban برخلاف بسیاری از موسسات کاملا رایگان است و برای شرکت در آن نیاز به هیچ گونه پرداخت هزینه‌ای نیست.

برای شرکت در این آزمون، تنها کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین صفحه کلیک کنید تا سوالات آزمون برای شما به نمایش درآید.

این آزمون از 50 سوال تستی برای سنجش دانش گرامری و انتخاب جملات مناسب برای مکالمات تشکیل شده است.

برای افزایش دقت و صحت آزمون در یک مکان آرام و با تمرکز کافی و بدون استفاده از کمک دیگران(یا جستجو در اینترنت) شروع به پاسخ دهی به سوالات کنید.

نتیجه آزمون نیز بلافاصله بعد از پایان آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح شفاهی (مکالمه) زبان انگلیسی - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون هستید، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

آموزشگاه ای زبان چه شکلیه

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

موسسه آموزش زبان های خارجی izaban پیشرو در ارائه روش‌ها و تجهیزات جدید آموزشی و متدهای بروز آموزش زبان، از سال 1395 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای با ارائه آموزش‌های با کیفیت زبان آغاز کرده است.

برگزاری کلاس‌های یکساله تخصصی و خاص منظوره مکالمه زبان انگلیسی با بهترین و مجرب‌ترین اساتید تهران از جمله برنامه‌های آموزشگاه است.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

تلفن تماس:

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲