معرفی کلاس‌های گروهی آموزش زبان به صورت آنلاین

کلاس‌های گروهی آموزش زبان به صورت آنلاین، بستری بی‌نظیر برای یادگیری زبان‌های جدید در محیطی تعاملی و پویا به شمار می‌روند. در آموزشگاه آی زبان این کلاس‌های مجازی در اپلیکیشن و بستر اختصاصی آی زبان ارائه می‌شوند و به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهند که از هر نقطه‌ای با دسترسی به اینترنت، به جمعی از هم‌آموزان پیوسته و در فراگیری زبان‌های مورد نظر با یکدیگر به رقابت بپردازند. اساتید مجرب و کارکشته که با دقت انتخاب شده‌اند، با استفاده از ابزارهای ارتباط زنده مثل ویدئو کنفرانس، اپلیکیشن اختصاصی و تمرین‌های گروهی، فضایی مشارکتی و فعال را فراهم آورده‌اند که در آن زبان‌آموزان می‌توانند مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن را به صورت همزمان تقویت کرده و به طور موثری از این روند بهره‌مند شوند.

کلاس آنلاین گروهی زبان انگلیسی

مزایا کلاس آنلاین گروهی زبان انگلیسی

شرکت در کلاس‌های آنلاین گروهی آموزش زبان، مزایای بی‌شماری به دنبال دارد. از جمله این مزایا، انعطاف‌پذیری در زمان‌بندی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا مطابق با برنامه‌های شخصی خود در کلاس‌ها شرکت کنند. به علاوه، محیط‌های گروهی فرصت‌های بی‌نظیری برای تمرین مهارت‌های ارتباطی به وجود می‌آورند، جایی که زبان‌آموزان می‌توانند به صورت فعال با هم‌دیگر و به زبان جدید ارتباط برقرار کنند. همچنین، تعامل و هم‌افزایی در درون گروه‌ها موجب می‌شود که آموزش عمیق‌تر و کاربردی‌تری صورت گیرد. دسترسی از طریق اینترنت، یادگیری را همه‌جانبه‌تر کرده و انگیزه‌های شخصی را تقویت می‌کند. علاوه بر اینها، هزینه‌های مرتبط با حضور در مراکز آموزشی به طور فیزیکی اغلب بسیار بالاست، در حالی‌که کلاس‌های آنلاین معمولاً ارزان‌تر هستند و هزینه‌های جانبی مانند رفت و آمد را نیز کاهش می‌دهند. 

یادگیری آنلاین با اپلیکیشن اختصاصی izaban

بسیاری از افراد تجربه چندان خوش‌آیندی از کلاس‌های آنلاین و آموزش آنلاین ندارند. مشکلاتی مثل قطع و وصل شدن ارتباط، کیفیت بد برگزاری کلاس و … از جمله موانعی هستند که باعث می‌شوند تجربه حضور در کلاس آنلاین با کلاس‌های حضوری تا حد زیادی متفاوت باشد.

اما در آموزشگاه آی زبان تمام این مشکلات شناسایی و در اپلیکیشن اختصاصی آی زبان برطرف شده‌اند.

به جرات می‌توان گفت که تجربه شرکت در کلاس‌های گروهی آنلاین آی زبان تجربه‌ای کاملا متفاوت از تمام کلاس‌های آنلاینی است که تابحال شرکت کرده‌اید.

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است

برنامه کلاس‌های گروهی آنلاین

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کلاس‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید (02122332802 – 02122511456)

آی زبانی‌ها درباره کلاس‌های گروهی چه می‌گویند؟

نظرات شما درباره کیفیت برگزاری کلاس‌های گروهی آنلاین آی زبان

مرتضی رضایی
مرتضی رضایی
بیشتر بخوانید
نکته‌ای که بیش از همه مرا جذب کرده، این امکان است که می‌توانم در هر زمان و هر جایی که هستم، بدون نیاز به سفر یا صرف هزینه‌های اضافی، در کلاس شرکت کنم. استاد کلاس نهایت تلاش خود را می‌کند تا هر جلسه پربار و جذاب باشد و با فعالیت‌های گروهی، مثل بازی‌ها و بحث‌های کلاسی، محیطی دوستانه و همزمان چالش‌برانگیز برای ما ایجاد کرده‌ است.
حدیث بابایی
حدیث بابایی
بیشتر بخوانید
تمرین‌هایی که با دیگر هم‌کلاسی‌ها انجام می‌دهم، واقعاً به من کمک کرده از نظر گفتاری پیشرفت کنم و اعتماد به نفس بیشتری در استفاده از زبان انگلیسی پیدا کنم. کلاس آنلاین آموزش انگلیسی که من در آن شرکت کرده‌ام، فراتر از یک تجربه‌ی آموزشی ساده بوده و واقعاً تجربه‌ای ارزشمند در مسیر یادگیری زبان برای من محسوب می‌شود.

سوالات متداول در مورد کلاس‌های گروهی آنلاین

قبل از ثبت نام در کلاس‌ها در صورتی که اولین ترم تحصیلی شما در آی زبان است، باید در آزمون تعیین سطح که لینک‌های آن در همین صفحه قرار داده شده شرکت کنید و با توجه به نتیجه آن در کلاس مناسب خودتان ثبت نام کنید

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین تنها به یک گوشی تلفن همراه و یا یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ که حداقل از یک وسیله ضبط صدا (میکروفون) و یک وسیله پخش صدا (بلندگو) برخوردار است استفاده کنید

آموزشگاه آی زبان از یک نرم افزار اختصاصی برگزاری کلاس‌های آنلاین LMS برخوردار است که مختص این موضوع طراحی شده و بازدهی کلاس‌های انلاین را تا چندین برابر افزایش می‌دهد.

در کلاس‌های آنلاین گروهی نهایتا تا 10 زبان آموز در هر کلاس شرکت دارند.

برای آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان از جدیدترین ویرایش کتاب American english files استفاده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر زبان‌ها و رده‌های سنی با شماره‌های آموزشگاه در تماس باشید.