آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی

ترکی استانبولی، یکی از زبان‌های محاوره‌ای و تاریخی است که در کشور ترکیه و برخی از کشورهای همسایه مانند آذربایجان، ایران و ترکمنستان صحبت می‌شود. با یادگیری این زبان، شما می‌توانید به راحتی با مردمان و فرهنگ این مناطق در ارتباط باشید.

یادگیری زبان جدید همواره یکی از هیجان‌انگیزترین و مفرح‌ترین کارها در مسیر رو به جلوی رشد فردی و حرفه‌ای بوده است. زبان‌ها، پنجره‌هایی هستند که یادگیری آنها، دریچه‌ای از اطلاعات، فرهنگ و ارتباط با افراد جدید و فرصت‌های تازه را برای شما باز می‌کند.

آموختن زبان جدیدی مثل ترکی استانبولی، که به‌طور گسترده در ترکیه و کشورهای اطراف آن صحبت می‌شود، می‌تواند برای افرادی که به یادگیری این زبان علاقه‌مندند، فرصت‌های بی‌شماری را ایجاد کند.

آزمون-تعیین-سطح-ترکی-استانبولی
نمونه-سوال-ترکی-استانبولی-سطح-a1

مزایا سطح بندی زبان ترکی استانبولی و شرکت در آزمون تعیین سطح

احتمالا از اپلیکیشن‌های مسیریابی برای رفتن به مقاصد جدید استفاده کرده‌اید. اولین قدم در استفاده از این اپلیکیشن‌ها، مشخص کردن مکان فعلی شماست.

آزمون‌های تعیین سطح زبان نیز دقیقا به شما می‌گویند که در کجای مسیر قرار دارید و حالا با توجه به مسیر باقیمانده چطور برنامه ریزی کنید.

به همین منظور شرکت در آزمون تعیین سطح و اطلاع از سطح دانش زبانی‌تان در زبان ترکی استانبولی، اولین قدم در مسیر یادگیری است.

این آزمون، به شما این امکان را می‌دهد تا سطح فعلی زبان ترکی استانبولی خود را مشخص کنید و با شرکت در کلاس‌ها و یا یک برنامه‌ریزی مطالعاتی اصولی سطح دانش زبان ترکی خودتان را ارتقا دهید.

چرا آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی رایگان است؟

خط مشی موسسه izaban همیشه جمله زیر بوده است:

“همواره مطمئن باشید که ما بیشتر از شما به فکر یادگیری‌تان هستیم” 

تلاش در جهت برقراری عدالت آموزشی و امکان کردن امکاناتی که هر کس از هر جای ایران بتواند از بهترین امکانات آموزشی در زمینه یادگیری زبان‌های خارجه برخوردار شود از جمله اهداف بلند مدت آموزشگاه است.

با این دیدگاه، موسسه زبان‌های خارجه آی زبان همواره کوشیده است تا با ارائه بالاترین کیفیت آموزش، بیشترین رضایت زبان آموزان را به همراه داشته باشد.

ارائه بالاترین کیفیت آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین و رایگان تنها بخشی کوچک از رسالت آموزشی izaban است.

امتحان-تعیین-سطح-زبان-ترکی-استانبولی-آنلاین-رایگان

نمونه سوالات آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی

بسیاری از افراد در سطح اینترنت به دنبال، نمونه سوالاتی برای آمادگی شرکت در آزمون‌های آفلاین تعیین سطح هستند.

آزمون پیش روی شما یک آزمون آنلاین است که در آن از بهترین و دقیق‌ترین سوالات تعیین سطح برای ارزیابی تسلط شما به زبان ترکی استفاده شده است.

بنابراین اگر به دنبال تعیین سطح زبان ترکی خود هستید و می‌خواهید بدانید که چقدر ترکی بلدید، در جای درستی قرار دارید!

سطوح زبان ترکی استانبولی

مشابه زبان‌های اروپایی مثل فرانسه و آلمانی و انگلیسی، زبان ترکی استانبولی نیز از استاندارد CEFR پیروی می‌کند و این یعنی در نهایت سطح دانش زبان ترکی استانبولی شما، به صورت یکی از سطوح شش سطح این استاندارد بیان می‌شود.

این استاندارد از سطح A1 شروع می‌شود و تا سطح C2 ادامه دارد.

در سطح A1 شما هیچ آشنایی قبلی با زبان ترکی استانبولی ندارید و تازه شروع کرده‌اید و در سطح C2 شما به صورت کامل و روان به این زبان مسلط هستید.

بقیه سطوح نیز در این بین قرار می‌گیرند.

این سیستم سطح بندی اروپا (CEFR) برای مدارک تومر یا TYS مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای سطح بندی زبان ترکی استانبولی از کجا شروع کنیم

از کجا شروع کنیم؟

شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین izaban اولین قدم در مسیر یادگیری زبان ترکی استانبولی است. بعد از شرکت در این آزمون، شما دید خوبی نسبت به سطح حدودی زبان خودتان پیدا خواهید کرد و علاوه بر آن، در صورتی که تمایل به شرکت در آزمون و مصاحبه شفاهی تعیین سطح دارید نیز در انتها آزمون می‌توانید نوبت تعیین سطح خودتان را رزرو کنید.

برای شرکت در این آزمون نیز نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه یا اقدام خاصی نیست و تنها برای شرکت در آزمون، کافیست بر روی دکمه شروع آزمون در پایین صفحه کلیک کنید تا فرآیند آزمون آنلاین برای شما آغاز شود.

آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان ترکی استانبولی - موسسه آموزش زبان izaban

درصورتی که در شرایط مناسب (زمان و مکان مناسب و برخورداری از تمرکز کافی) برای شرکت در آزمون هستید، بر روی دکمه زیر کلیک کلیک کنید تا به صفحه آزمون هدایت شوید.

برای شروع شرکت در آزمون بر روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کنید

محیط آموزشگاه izaban

با آموزشگاه izaban بیشتر آشنا شوید

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کلاس‌های این روزهای آموزشگاه زبان izaban کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی هستند که به روشی کاملا متفاوت و با بهره‌گیری از بهترین اساتید این حوزه در آموزشگاه زبان آی زبان برگزار می‌شوند.

نقطه قوت موسسه izaban استفاده از ابزارها و تکنولوژی‌های به روز است که به زبان آموزانی که حتی قادر به شرکت در کلاس‌های حضوری نیستند این امکان را می‌دهد که تجربه‌ای بسیار نزدیک و حتی بهتر از کلاس‌های حضوری را به کمک اپلیکیشن و مجموعه ابزارهای حرفه‌ای به کار رفته در آموزشگاه در کلاس‌های از راه دور و آنلاین تجربه کنند.

از هر کجای تهران و ایران که هستید می‌توانید از دوره آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی izaban استفاده کنید.

آدرس موسسه:

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دوم

اطلاع از کلاس‌ها

۲۲۵۱۱۴۵۶ - ۲۲۳۳۲۸۰۲

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است