IZABAN
cropped-logo__2_-removebg-preview.png

موسسه زبان‌های خارجه izaban

IZABAN
موسسه زبان‌های خارجه izaban

بهترین دوره های آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان به کمک دوره های آنلاین یکی دیگر از روش های مناسب برای تقویت سطح دانش زبان انگلیسی و یادگیری آن است که روز به روز توجه به آن بیشتر می‌شود و دوره‌های خوبی نیز برای اینکار ساخته شده ‌اند که در این مقاله با 8 مورد از بهترین آن ها آشنا می‌شویم.
چکیده این مطلب
ده تا از بهترین دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

امروزه، میلیاردها نفر در سراسر دنیا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و اهمیت یادگیری این زبان بر هیچ کسی پوشیده نیست، همچنین تعداد افرادی که تمایل به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی دارند رو به افزایش است و افراد اهداف گوناگونی در یادگیری این زبان بین المللی دارند.

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد را به یادگیری زبان انگلیسی تشویق می کند، موقعیت های شغلی و مهاجرت است، چون بهترین شرکت ها بین المللی، صرف نظر از محل قرار گیری شان، به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

از دیگر انگیزه های مهم برای یادگیری زبان انگلیسی، تحصیل در دانشگاه های سراسر دنیاست. اکثر دانشگاه های کشور های مختلف، زبا انگلیسی هم جزء زبان هایی است که برای تدریس از آن استفاده می‌کنند، پس شما با تسلط بر زبان انگلیسی شانس خود را برای تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا افزایش می‌دهید.

از دیگر دلایل و اهمیت های یادگیری زبان انگلیسی سفر است ، انگلیسی یک زبان بين المللی است و شما تقریبا در هر کشور دنیا که سفر کنید، می توانید با این زبان نیاز های اولیه ارتباطی خود در آن کشور را برطرف نمایید.

بنابراین اهداف و انگیزه ها از یادگیری زبان انگلیسی کاملا متفاوت است و دوره های آموزش زبان انگلیسی موجود در بازار هم بسیار زیاد هستند، پس بهتر است ابتدا هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید تا بتوانید بهترین دوره مناسب خود را انتخاب نمایید.

ما در این مقاله سعی داریم بهترین دوره های موجود و ویژگی های آن هارا معرفی کنیم ، تا شما بتوانید بهترین دوره ای که متناسب هدف تان است را انتخاب کنید.

۱. دوره  آنلاین زبان انگلیسی Gymglish

یکی از بهترین و جامع ترین دوره های آنلاینGymglish است ، که به کمک آن می توانید مهارت های چهارگانه انگلیسی یعنی listening، speaking، Writing و Reading خود را تقویت کنید.

برای تمرین اضافه تر و تکمیل شدن کار آموزش، هر روز یک ویدئو متحرک به شما ایمیل می شود که به سوالات گوناگون آن در مورد گرامر و واژه‌ گان جدید باید پاسخ دهید و حسن بزرگ آن این است که همان لحظه مشخص می شود که پاسخ شما درست و یا غلط بوده است.

یکی دیگر از مزایای دوره های آنلاینGymglish فراهم بودن امکان تماشای رایگان دوره به مدت ۷ روز می باشد تا در صورت رضایت ثبت نام خود را انجام دهید و همچنین دروس با استفاده از فناوری هوش مصنوعی کاملا با سطح فعلی دانش زبان شما منطبق می باشد.

* لازم به ذکر است که هزینه اشتراک پایه ۱۲ تا ۴۳ دلار در ماه، اشتراک Premium حدود ۱۷ تا ۶۵ دلار و اشتراک Pro ۲۸ تا ۵۶ دلار می باشد.

۲. دوره آنلاین زبان Lingoda

اگر دنبال یک کلاس آنلاینی هستید که مکالمه محور باشد و به سرعت بتوانید مهارت های   speaking  خود را تقویت کنید، ما به شما لینگودا رو پیشنهاد می‌دهیم.

در لینگودا امکان شرکت در کلاس های انفرادی و گروهی با تعداد بسیار کم زبان آموز فراهم می باشد. جمعیت بسیار کم کلاس باعث می شود که شما فرصت بیشتری برای صحبت کردن در کلاس پیدا کنید و به سرعت پیشرفت داشته باشید.

یکی از مزایای لینگودا این است که شما می توانید برای اینکه متوجه شوید این کلاس مناسب شما است یا نه ، یک درس را بصورت رایگان بگذرانید و یا اینکه حداکثر در سه کلاس گروهی بصورت رایگان شرکت کنید و بعد تصمیم نهایی خود را برای ثبت نام بگیرید.

۳. دوره آنلاین زبان British council

یکی از بهترین و تخصصی ترین دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی British council است، شما ابتدا دریک آزمون تعیین سطح رایگان شرکت می‌کنید تا مشخص شود چه کتاب‌ها و درس هایی را باید مطالعه کنید.

همچنین درBritish council امکان گذراندن یک درس بصورت رایگان وجود دارد تا متوجه شوید این پلتفرم مناسب شما است یا نه.

تمامی معلمانی که درBritish council تدریس می کنند، معلمانی بسیار با تجربه ی شورای بریتانیا هستند.

شما با هر مشغله ی کاری که باشید British council می تواند برای شما مناسب باشد، چرا که ۲۴ ساعته در دسترس هستند و شما طبق برنامه ریزی های خود
می توانید به آموزش بپردازید.

۴. دوره آنلاین زبان انگلیسی Coursera

اگر دنبال پلتفرم هستید که بسیار جامع و کامل باشد ، بی شک کورسرا مناسب شما است.

کورسرا دارای بیش از ۸۰۰۰ دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی می باشد که شما هر هدفی که از مطالعه ی زبان انگلیسی داشته باشید، با هر سطحی، قادر به پوشش دهی نیاز های شما خواهد بود.

تمامی این دوره ها توسط دانشگاه‌ها و سایر مؤسسات معتبر طراحی و اجرا می شوند، پس خیالتان از کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
همچنین پس از اتمام دوره، گواهی معتبری به شما ارائه خواهد شد.

قیمت های کلاس های آموزشی در کورسرا بسیار متفاوت هستند، شما حتی می توانید تعدادی از دوره ها را بصورت رایگان بگذرانید و سایر دوره ها هم، هزینه ای وابسته به طول دوره، تعداد درس ها و موسسه ای که آن درس را ارائه می دهد، کاملا متفاوت می باشد.

۵. دوره آنلاین زبان glish Grammar Pro

دوره آنلاین glish Grammar Pro یک دوره ی جامع و کامل است که توسط معلمی که بومی ایالات متحده است، تدریس می شود.

در این دوره مهارت های زبانی شما مانند listening و speaking و همچنین تلفظ بسیار تقویت می شود و همچنین چون معلم شما خود بومی آمریکا ست به راحتی می توانید پس از مدت کوتاهی، نکته های بسیاری را بیاموزید و خودتان هم مانند یک فرد بومی سخنرانی کنید.

این دوره مناسب زبان آموزان سطوحA1  تا C1 می باشد. همچنین امکان خواندن نظرت زبان آموزانی که در این دوره شرکت کرده اند هم فراهم می باشد‌.

شما با شرکت در دوره ی دوره آنلاین زبان Grammar Pro ، بیش از ۱۰۰ درس بصورت ویدئو و یک پی در اف شامل نکات آموزشی و همچنین ۳ پروژه برای تحویل، در اختیار خواهید داشت.

۶. دوره آنلاین EF English Live

یکی دیگر از بهترین دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، EF English Live است، که تمامی تدریس ها توسط معلمی مجرب ارائه می شود.

نکته جالبی که EF English Live را از سایر  دوره ها متمایز می کند، شرکت کردن شما در کلاس ها به همراه، زبان آموزانی از سراسر جهان است که این به شما در تقویت مکالمه و مهارت Speaking کمک بسیار زیادی می کند.

در EF English Live دوره های مختلفی برای ارائه وجود دارد،  مانند: دوره های نگلیسی عمومی و انگلیسی تجاری، و همچنین دوره های آمادگی TOEIC و TOEFL که شما می توانید دوره مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

هزینه کلاس ها هم به نوع دوره و تعداد دفعات شرکت در کلاس بستگی دارد.

۷. دوره آنلاین زبان USA Learns

اگر به دنبال یک کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی می‌گردید که کاملا رایگان باشد ، و علاوه بر زبان انگلیسی به شما،مو ضوعات خاصی مانند: مهارت‌های زندگی به زبان انگلیسی و حتی دوره شهروندی ایالات متحده را هم ارائه دهد، USA Learns برای شماست.

این دوره مناسب بزرگسالان است و انگلیسی آمریکایی را آموزش می دهد، با شرکت در این دوره ها با فرهنگ و صحبت های روزمره آمریکا آشنا خواهید شد و پس از مدتی قادر خواهید بود مانند بومی های آمریکا ، انگلیسی صحبت کنید و منظور صحبت های روز مره بومی را بهتر درک کنید.

صدها درس بصورت ویدئویی آن هم بصورت ۲۴ ساعته در اختیار شماست، بطوری که هر زمان شما اراده کنید به آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

۸. دوره آنلاین زبان انگلیسی لینگانو

لینگانو یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره های زبان انگلیسی است که مباحث مختلفی مانند: گرامر، واژگان، تلفظ و مهارت‌های ارتباطی را با بروز ترین تکنیک های دنیا به شما ارائه می دهد که سرعت یادگیری و تسلط شما به مهارت های مختلف زبانی را افزایش می دهد.

در لینگانو، فایل‌های ویدیویی، جزوات آموزشی و تمرین های مختلفی به شما ارائه می گردد، که شما را از هر گونه آموزش و کتاب و جزوه دیگری بی نیاز خواهد کرد.

یکی از مزایای لینگانو تعاملی بودن آن است و شما می توانید با اساتید خود در ارتباط باشید و سوالات خود را از آنها بپرسید. در صورت تمایل به دانستن هزینه های دوره های لینگانو می توانید به وب سایت دوره جامع زبان لینگانو سری بزنید.

نحوه ی بازدهی بهتر دوره های آنلاین

اگر شما تصمیم گرفتید در یک دوره آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید، بهتر است یک برنامه ریزی دقیق و مستمر داشته باشید و به این برنامه ریزی خود پایبند باشید، چون تنها راه پیشرفت و مسلط شدن در یک مهارت جدید تمرین و تکرار مستمر آن است.

مثلا با توجه به هدف خود برای یادگیری ، به گرامر ، واژگان، مکالمه و مهارت های شنیداری، زمانی را اختصاص دهید و آن مهارتی ک برای شما اهمیت بیشتر دارد زمان بیشتری اختصاص دهید اما پیشنهاد میکنم که از تمرین هیچ کدام از مهارت های چهارگانه غافل نشوید.

فهرست مطلب

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *