آموزش آنلاین زبان از سطح مبتدی تا پیشرفته

کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی در مجموعه آی زبان (izaban) مناسب افرادی است که بخاطر دلایل مختلف، از جمله دوری از آموزشگاه، راحتی بیشتر آموزش آنلاین، هزینه پایین‌تر، رفت و آمد و … علاقه‌مند بهره‌گیری از آموزش‌های با کیفیت زبان هستند.

استفاده از آخرین متدهای آموزش آنلاین زبان، تجهیزات آموزش آنلاین و استفاده از ابزارها و نرم افزارهای بروز از جمله نکاتی هستند که زبان آموزان بخاطر آن‌ها، مجموعه آی زبان را برای پیشرفت در مسیر یادگیری خود انتخاب می‌کنند.

کلاس‌های آنلاین آی زبان دقیقا برای شما که به دنبال یادگیری راحت و بدون دردسر زبان در خانه خودتان هستید طراحی شده‌اند و در تمام سطوح از مبتدی و ساده گرفته تا سطوح پیشرفته و حرفه‌ای تشکیل می‌شوند.

آموزش-آنلاین-زبان-در-موسسه-izaban

آموزش آنلاین را چطور شروع کنیم؟

کلاس‌های آنلاین آموزشگاه آی زبان در تمام سطوح از سطوح مقدماتی تا پیشرفته تشکیل می‌شوند و برای شرکت در آن‌ها تنها داشتن یک گوشی تلفن همراه یا یک کامپیوتر که از حداقل یک میکروفون برای انتقال صدا و اسپیکر برای پخش صدا داشته باشد، کافی است.

با همین گوشی که در دست‌تان است می‌توانید به راحتی وارد سامانه LMS آی زبان شوید و در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید. زیرساخت اینترنت آی زبان نیز متناسب با برگزاری کلاس‌های آنلاین در رده جهانی طراحی و پیاده سازی شده است تا در حین برگزاری کلاس شاهد تکرار تجربیات تلخ قبلی در خصوص کلاس‌های آنلاین نباشید.

تنها کار لازم پیش از شرکت در کلاس‌ها، شرکت در آزمون تعیین سطح است که آن هم به صورت کاملا آنلاین و رایگان برگزار می‌شود و از طریق لینک‌های زیر می‌توانید با توجه به زبان موردنظرتان در آن‌ها شرکت کنید.

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است

مزایا کلاس زبان آنلاین

به صرفه‌تر

هزینه‌های زمانی و مالی رفت و آمد را به راحتی سیو کنید

تمام سطوح

برگزاری کلاس برای تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته

چندرسانه‌ای

استفاده از محتواهای چند رسانه‌ای برای تعامل بیشتر

یادگیری در همه‌جا

هرکجا که باشید از کلاستان جا نخواهید ماند

دریافت مدرک

امکان دریافت مدرک اتمام دوره معتبر

بدون وقفه

همخوانی برنامه کلاس‌های آنلاین و حضوری

یادگیری بی دردسر

در بهترین مکان و با بالاترین میزان تمرکز

همگام با تکنولوژی

استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی 

برنامه کلاس‌های آنلاین و ثبت نام

بیشتر کلاس‌های آموزشگاه آی زبان برگزار می‌شوند به صورت مجازی هم دایر هستند تا زبان‌آموزانی که به هر دلیلی امکان حضور فیزیکی در کلاس را ندارند هم بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دوره‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید (۲۲۳۳۲۸۰۲ – ۲۲۵۱۱۴۵۶)

سوالات متداول در خصوص کلاس‌های آنلاین

قبل از ثبت نام در کلاس‌ها در صورتی که اولین ترم تحصیلی شما در آی زبان است، باید در آزمون تعیین سطح که لینک‌های آن در همین صفحه قرار داده شده شرکت کنید و با توجه به نتیجه آن در کلاس مناسب خودتان ثبت نام کنید

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین تنها به یک گوشی تلفن همراه و یا یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ که حداقل از یک وسیله ضبط صدا (میکروفون) و یک وسیله پخش صدا (بلندگو) برخوردار است استفاده کنید

آموزشگاه آی زبان از یک نرم افزار اختصاصی برگزاری کلاس‌های آنلاین LMS برخوردار است که مختص این موضوع طراحی شده و بازدهی کلاس‌های انلاین را تا چندین برابر افزایش می‌دهد.