IZABAN
cropped-logo__2_-removebg-preview.png

موسسه زبان‌های خارجه izaban

IZABAN
موسسه زبان‌های خارجه izaban
دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی
پاسخ به سوالات رایج در خصوص آموزش زبان ترکی استانبولی دوره ها و متدهای مناسب جهت یادگیری مکالمه می باشد
ثبت نام کنید
0
زبان آموز تا به امروز
0
تعداد کلاس در هر ترم

97%

رضایت زبان آموزان

0
روز فعالیت موسسه
دوره-مکالمه-ترکی
5/5

یکی از سوالات رایج در خصوص آموزش زبان ترکی استانبولی دوره ها و متدهای مناسب جهت یادگیری مکالمه می باشد بسیاری از کاربران از طریق صفحه اینستاگرام آکادمی IZABAN و یا حتی تماس تلفنی از ما خواستند تا بهترین منبع برای آموزش مکالمه ترکی استانبولی را معرفی کنیم، ما هم تصمیم گرفتیم با بررسی و کمک مدرسین ترک و کسانی که به آموزش زبان ترکی در ایران مشغول هستند به شما بهترین گزینه را معرفی کنیم.

پیشنهاد ما کتاب İstanbul Yabncilar İçin Türkçe Ders Kitabi می باشد چرا که این کتاب در مراکز ایسمک (ıskmek) تدریس می شود و متد و روش آموزشی آن ساده تر و همچنین مورد تایید مراکز آموزشی ترکیه می باشد.

این کتاب دارای کتاب تمرین نیز بوده و همراه با کتاب تمرین یک سی دی صوتی نیز می باشد که به شما در امر شنیداری کمک زیادی خواهد کرد.

İstanbul Yabncilar İçin Türkçe Ders Kitabi عنوان کتاب تمرین کتاب آموزشی استانبول، می باشد. این کتاب با دانش، تجربه و پیش زمینه استادانی که از سال ۱۹۳۳ در دانشگاه استانبول مشغول آموزش ترکی بوده اند تهیه شده است.

دوره مکالمه ترکی استانبولی

جذاب وکوتاه

دوره مکالمه ترکی استانبولی

مقرون به صرفه

دوره مکالمه ترکی استانبولی

سیستم آموزی به روز

دوره مکالمه ترکی استانبولی

دوره های هوشمند

دوره مکالمه ترکی استانبولی

محدود به کلاس نیست

توضیحات مهم دوره:

هزینه هر دوره:

598/000 تومان

سطح شروع یا ابتدایی آن A1 می باشد.

کتاب آ-یک دارای ۶ یونیت است که هر یونیت به سه موضوع مختلف تقسیم می شود در هر بخش چهار مهارت اصلی زبان آموزی یعنی خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن با جنبه های فرهنگی و بازی ها گنجانده شده است و در پایان هر واحد یک لیست واژگان، جدول ارزیابی خود و موارد دیگری نیز وجود دارد.

بد نیست بدانید در سالیان گذشته برای آموزش زبان ترکی استانبولی منابع بسیار فراوانی تدوین شده است اما از معروف ترین این کتاب ها همین کتاب Istanbul است که در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی و همچنین مدارس شهرهای خارجی از جمله کشور ترکیه و ایران به عنوان یک منبع بسیار قوی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به کار گرفته شده است.

برخی از ما در خصوص کتاب هیتیت سوال کردند باید عرض کنیم کتاب هیتیت هم کتاب خوبی است و در برخی از مراکز و حتی دانشگاه ها در حال بکارگیری است اما اگر شما این دو کتاب را مقایسه کنید متوجه خواهید شد این کتاب بسیار آسان تر و روان تر از کتاب ترکی هیتیت می باشد وجهت دوره های مکالمه کاربردی تر می باشد.

یکی از مزیت های کتاب ترکی استانبول این می باشد که در انتهای هر درس لغات که فراگیری آن برای زبان آموز مشکل است را یک جا آورده و بر اساس فعل و اسم مرتب شده است.

مدرسین کلاس های زبان
متد و کتاب های استفاده شده در کلاس های زبان

نویسندگان کتاب Istanbul Turkish

کتاب Istanbul Turkish کتاب توسط ۶ نویسنده به نام های

  1. Gul gonults
  2. Fazilet Ozenc
  3. Enver Gedik
  4. Gizmen Unsal
  5. Funda Keskin
  6. Fatma Bolukba نوشته شده است.

بر اساس ادعای نویسندگان کتاب این سری از کتاب ها بر اساس تجربیات استادان و پروفسور های دانشگاه استانبول (Istanbul University) می باشد.

مهم ترین مزایای کتاب Istanbul Turkish

شاید بد نیست بدانید از مهم ترین مزایای دیگر این کتاب به روز بودن آن و آموزش زبان ترکی استانبولی معاصر می باشد و همانطور که از سطح بندی ها مشخص شده این کتاب تا سطح سی-یک یا به زبان ترکی “جی بیر” ارائه شده و اگر شما بخواهید تا سطح پیشرفته آن یعنی “جی بیر” ادامه بدهید هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت و مدرک آن قابل ارائه در بسیاری از دانشگاه های ترکیه و حتی اروپاست.

خیلی ها سوال کرده بودند که آیا بدون کمک مدرس می توان با مطالعه این کتاب، ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟

شما می توانید بدون نیاز به مدرس آن را تهیه کنید و به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. اما ما در آکادمی سپهر پیشنهاد می کنیم حداقل برای شروع چند جلسه با مدرس همراه باشید و پس از آن آموزش را به کمک کتاب ادامه دهید.

پشتیبانی کلاس های زبان zaban چگونه است

یادگیری زبان با ما، به ثمر می رسد...

پشتیبانی izaban