IZABAN
cropped-logo__2_-removebg-preview.png

موسسه زبان‌های خارجه izaban

IZABAN
موسسه زبان‌های خارجه izaban
0
کودک تا به امروز
0
کلاس در هر ترم

97%

رضایت کودکان

0
روز فعالیت موسسه
یادگیری انگلیسی کودکان در موسسه آموزشی izaban
5/5

در دوره‌ های ترمیک کودکان، تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading ،Writing ،Listening ،Speaking) و زیرمهارت‌های (Vocabulary،Grammar،Pronunciation) است. 

با توجه به سیاست‌های کلی آکادمی IZABAN، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان(Grammar)، واژگان(Vocabulary)، تلفظ(Pronunciation) ،هم‌آیی(Collocation) و کار گفت‌ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند.

 از آنجا که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (Learner-Centered Teaching)، زبان آموز در کانون اصلی توجه است، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که متغیر های شخصی زبان‌آموزان از جمله متغیرهای شخصیتی (Personality Variables)، تفاوت‌های فردی (Individual Differences) و مهارت‌های فردی (Personal Skills) تاثیر فراوانی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند.

 

در دوره زبان انگلیسی کودکان جدا از مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان به تقویت مهارت‌های فرازبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نوآموخته به بهترین شکل استفاده کنند. علاوه بر موارد فوق، دوره‌های آموزشی آکادمی آی زبان  پیشرفت مــهارت‌های متــعددی از جــمله Critical Thinking (تفکر انتقادی)، Reflective Thinking (تفکر انعکاسی)، Autonomy (خود گردانی)، Self-efficiency (خود کارامدی)، Accountability (مسئولیت پذیری)، Motivation (انگیزش) و Self-evaluation (خود ارزیابی) را در دستور کار خود قرارداده است.

 

دوره 9ماهه کودکان

جذاب وکوتاه

دوره 9ماهه کودکان

مقرون به صرفه

دوره 9ماهه کودکان

سیستم آموزی به روز

دوره 9ماهه کودکان

دوره های هوشمند

دوره 9ماهه کودکان

محدود به کلاس نیست

توضیحات مهم دوره:

کتاب های family and friends

هزینه هر دوره:

413/000 تومان

متد و کتاب های استفاده شده در کلاس های زبان

کتاب های دوره

کتاب هایی که در این دوره تدریس می شود کتاب های  Family Friends می باشد. این کاب ها شامل 6جلد می باشد.

خواندن کمتر مشاهده
یادگیری صحبت به زبان

ویژگی های دوره

دوره های آموزش زبان انگلیسی izaban مخصوص کودکان با بهره گیری از آخرین متدهای روز آموزش زبان ...

خواندن کمتر مشاهده
در کلاس های آموزش آنلاین و حضوری زبان چند نفر شرکت میکنند

تعداد نفرات / جلسات

تعداد نفرات:

با توجه به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان‌آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس به صورت ۵ تا ۸ نفر است.

تعداد جلسات:

هر ترم نونهالان شامل ۱۱ جلسه کلاس اصلی و ۱ جلسه آزمون پایان ترم یا فاینال می باشد.

خواندن کمتر مشاهده
کلاس های زبان چند ترمه است

پلن آموزش

دوره های آموزشی در آکادمی IZABAN یک ترم بوده و هر ترم یک ماه می باشد . در هفته جلسه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

 

خواندن کمتر مشاهده
استانداردهای آموزشی زبان

استاندارد های آموزش

مدرسین زبان انگلیسی کودکان در آکادمی izaban از بالاترین استانداردهای موجود برای تدریس استفاده میکنند

خواندن کمتر مشاهده
مدرسین کلاس های زبان

مدرسین دوره

کلیه مدرسان آکادمی izaban علاوه بر داشتن شرط تسلط به زبان انگلیسی و تسلط به روانشناسی کودک موظف به گذراندن دوره های تربیت مدرس خردسالان و فونکیس در آکادمی زبان مهرداد می باشند. علاوه بر این مدرسان برای تدریس آنلاین نیز آموزش دیده اند و هر هفته در برنامه توسعه حرفه ای مدرسان آکادمی زبان مهرداد با عنوان “شنبه های سبز” شرکت می کنند و توسط برترین استادان ایران و جهان آموزش می بینند. همچنین ناظرین آموزشی بر عملکرد مدرسان و کیفیت زبان آموزی نظارت مستمر دارند.

خواندن کمتر مشاهده
پشتیبانی کلاس های زبان zaban چگونه است

پشتیبانی آموزشی

یکی از امتیازات مهم دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان، پشتیبانی رایگان آموزشی است.

سوپروایزر فعال اختصاصا فقط برای دپارتمان نونهالان بصورت تمام وقت از ساعت ۱۳:۳۰ صبح تا ۱۸:۳۰ شب در آکادمی حضور داشته و همواره آماده ارائه مشاوره‌ها و راهنمایی آموزشی به زبان آموزان هستند.
کلیه زبان آموزان هر زمان که نیاز داشته باشند می توانند با سوپروایزرهای آکادمی IZABAN به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره داشته و سوالات یا مشکلات احتمالی خود را با آنها در میان بگذارند.
در پشتیبانی آموزشی آکادمی IZABAN هرگاه نیاز به برگزاری کلاس های جبرانی باشد این کلاس ها به صورت خصوصی و کاملا رایگان برگزار خواهد شد.
تمامی زبان آموزان در پایان هر ترم و پس از گذراندن آزمون کتبی، برای آزمون شفاهی و ارزیابی مهارت‌های مکالمه، به یکی از سوپروایزرهای آکادمی معرفی می‌شوند.
در این آزمون، میزان پیشرفت زبان آموز سنجیده شده و درباره نقاط ضعف و قوت با آنان صحبت می‌شود. در صورت عدم پیشرفت مورد انتظار، مشکلات و علل این امر بررسی شده و راهکارهایی برای حل آن ارائه می‌شود.
این آزمون‌های شفاهی که هر ترم برگزار می‌شوند، هم به زبان آموزان فرصتی می دهند تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه امکان می‌دهد که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند.

خواندن کمتر مشاهده
آزمون های زبان

آزمون ها

در این دوره یک آزمون پایان ترم از زبان آموزان گرفته می شود:

آزمون پایان ترم: به صورت شفاهی برگزار می گردد. آزمون شفاهی توسط سوپروایزرین آکادمی برگزار می گردد پس از پایان ترم زبان آموز گزارش دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود از سوپروایزر مربوطه دریافت خواهد کرد.

خواندن کمتر مشاهده
ثبت نام کلاس های آنلاین و حضوری زبان

ثبت نام

برای ثبت نام علاوه بر ثبت نام حضوری میتوانید لیست کلاس ها را از روی سایت ببینید و اقدام به ثبت نام کنید.

خواندن کمتر مشاهده
تعیین سطح زبان

تعیین سطح

تعیین سطح به دو صورت حضوری و کتبی امکان پذیر است.

با مراجعه بهه سایت میتوانید آزمون کتبی را شرکت کنید سپس جهت آزمون حضوری روز و ساعت خود را مشخص کنید تا توسط اساتید تعیین سطح گردید.

خواندن کمتر مشاهده
اپلیکیشن زبان انگلیسی مخصوص izaban

اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن IZABAN، امکان دسترسی به محتوای حضوری کلاسهای چند رسانه ای آکادمی آی زبان را برای زبان آموزان کلیه سطوح زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، هلندی و دوره های تخصصی IELTS فراهم می کند.

خدمات تکمیلی دوره ها ازطریق این اپلیکیشن بصورت رایگان در اختیار زبان آموزان ثبت نامی قرار می گیرد.

این اپلیکیشن را از کافه بازار دانلود کنید.

خواندن کمتر مشاهده

یادگیری زبان با ما، به ثمر می رسد...

پشتیبانی izaban