IZABAN
cropped-logo__2_-removebg-preview.png

موسسه زبان‌های خارجه izaban

IZABAN
موسسه زبان‌های خارجه izaban
0
زبان آموزان تا به امروز
0
تعداد کلاس در هر ترم

97%

رضایت زبان آموزان

0
روز فعالیت موسسه
ئوره مکالمه انگلیسی نوجوانان
5/5

در دوره‌ های ترمیک نونهالان تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading ،Writing ،Listening ،Speaking) و زیرمهارت‌های (Vocabulary،Grammar،Pronunciation) است. 

با توجه به سیاست‌های کلی آموزشگاه زبان IZABAN، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

دوره 9ماهه نونهالان

جذاب وکوتاه

دوره 9ماهه نونهالان

مقرون به صرفه

دوره 9ماهه نونهالان

سیستم آموزی به روز

دوره 9ماهه نونهالان

دوره های هوشمند

دوره 9ماهه نونهالان

محدود به کلاس نیست

توضیحات مهم دوره:

first friends

هزینه هر دوره:

392/000 تومان

متد و کتاب های استفاده شده در کلاس های زبان

کتاب های دوره

زبان آموزانی که یک زبان خارجه می آموزند از افراد همانند خود که زبان خارجه یاد نمی گیرند، در آزمون های استاندارد ریاضی و زبانی پیشی می گیرند؛
این مسئله نشان دهنده ی این است که یادگیری زبانی دیگر تنها یک فعالیت مربوط به زبان شناسی نیست، بلکه یک فعالیت ادراکی است.
مغز نیز همانند هر ماهیچه ی دیگر با تمرین کردن عملکرد بهتری از خود نشان می دهد.
یادگیری یک زبان، قواعد حفظ کردن و لغات را نیز دخیل می کند که به تقویت آن ماهیچه مغزی کمک می کند.

خواندن کمتر مشاهده
یادگیری صحبت به زبان

ویژگی های دوره

زمانی که بچه ها وارد کلاسهای آموزش زبان انگلیسی خردسالان آکادمی IZABAN می شوند، روشهای انگلیسی گفتاری از طریق ترانه ها، داستانها و اشعار کودکانه تمرین شده و بهبود می یابند،
و همچنان که بچه ها بر اساس دنیای خود ایفای نقش می کنند، این روش ها کشف و طراحی می شوند.
بچه ها با درسهای انگلیسی آشنا می شوند و ، بدون اینکه حتی درک کنند در حال یادگیری
زبان دیگری هستند، کتاب داستان های برگزیده را دنبال می کنند.
با استفاده از ابزار موسیقی، صدای بچه ها که خود بخود همراه با ترانه های انگلیسی می خوانند، به گوش می رسد.
زبان آموزان ما در فعالیت های بازی-مانند شرکت می کنند و در مدت کوتاهی با زبان انگلیسی آشنا می شوند .
همچنان که بچه ها در حای بازی هستند، معلم کلماتی را به زبان انگلیسی مطرح می کند و بچه را تشویق می کند تا از او تقلید کنند.
این کار یک سرگرمیست و یادگیری نیز به شکل جانبی انجام می شود.
با اینحال، تحقیق شگفت انگیزتری در مورد فواید یادگیری در سنین پایین توسط دکتر پاسکال لئون، استاد پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد، صورت گرفت.
او با مطالعاتش، در درک تاثیر یادگیری زبانی دیگر و سالخورده شدن مغز، گام مهمی برداشت.
این تحقیق، برای مطالعات آینده در مورد دو زبانی و ممانعت از زوال ذهنی راه را هموار کرد.

خواندن کمتر مشاهده
در کلاس های آموزش آنلاین و حضوری زبان چند نفر شرکت میکنند

تعداد نفرات / جلسات

تعداد نفرات:

با توجه به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان‌آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس به صورت ۵ تا ۸ نفر است.

تعداد جلسات:

هر ترم نونهالان شامل 11 جلسه کلاس اصلی و 1 جلسه آزمون پایان ترم یا فاینال می باشد.

خواندن کمتر مشاهده
کلاس های زبان چند ترمه است

پلن آموزش

دوره های آموزشی در آکادمی IZABAN یک ترم بوده و هر ترم یک ماه می باشد . در هفته جلسه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

خواندن کمتر مشاهده
آموزش زبان آلمانی کودکان با کتاب HALLO ANNA

استاندارد های آموزش

ما چرا باید آموزش زبان انگلیسی نونهالان7 سال در چنین سنی آغاز شود؟
این بسیار ساده است، هر چه دانش آموز سن کمتری داشته باشد، در تقلید صداهای جدید و فرا گرفتن تلفظ ها موفق تر است. در دوران قبل از بلوغ، مغز برای یادگیری صدا ها و الگوهای جدید باز است. در این سن، بچه ها این فرصت را دارند تا از طریق فعالیت های بازی-مانند، زبان را بیاموزند.

آموزش زبان انگلیسی نونهالان 7 سال را می توان بصورت غیر رسمی برگزار کرد. و ذهن بچه ها هنوز با واقعیت ها که مواد آموزشی را بخاطر بسپارند و سپس امتحان دهند در هم ریخته نشده است.

قبل از اینکه بچه ها خجالتی شوند، می توانند زبان هایی که به تازگی فرا گرفته اند را بدون ترس و بدون خجالت، امتحان کنند. کودکانی که با یادگیری زبان ها بزرگ می شوند، همدلی با دیگران و حس کنجکاوی برای فرهنگ ها و ایده های متفاوت را در خود رشد می دهند؛ آنها آماده اند تا جایگاه خود را در جامعه جهانی بدست آورند.

گذشته از این، در سالهای بعدی، کسانی که زبان های اضافی دیگری را بتوانند ارائه دهند، با فرصت های شغلی بیشتری مواجه می شوند. همچنان که سال تحصیلی در حال گذر است و بیشتر مدارس بسرعت در حال تطبیق خود با این مساله که آموزش زبان انگلیسی کودکان در مدارس فقط از مقطع دبیرستان باید صورت گیرد ؛سوال ما این است : چرا تا آن زمان صبر کنیم؟

خواندن کمتر مشاهده
مدرسین کلاس های زبان

مدرسین دوره

کلیه مدرسان آکادمی izaban علاوه بر داشتن شرط تسلط به زبان انگلیسی و تسلط به روانشناسی کودک موظف به گذراندن دوره های تربیت مدرس خردسالان و فونکیس در آکادمی زبان مهرداد می باشند. علاوه بر این مدرسان برای تدریس آنلاین نیز آموزش دیده اند و هر هفته در برنامه توسعه حرفه ای مدرسان آکادمی زبان مهرداد با عنوان “شنبه های سبز” شرکت می کنند و توسط برترین استادان ایران و جهان آموزش می بینند. همچنین ناظرین آموزشی بر عملکرد مدرسان و کیفیت زبان آموزی نظارت مستمر دارند.

خواندن کمتر مشاهده
پشتیبانی کلاس های زبان zaban چگونه است

پشتیبانی آموزشی

یکی از امتیازات مهم دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان، پشتیبانی رایگان آموزشی است.

سوپروایزر فعال اختصاصا فقط برای دپارتمان نونهالان بصورت تمام وقت از ساعت 13:30 صبح تا 18:30 شب در آکادمی حضور داشته و همواره آماده ارائه مشاوره‌ها و راهنمایی آموزشی به زبان آموزان هستند.
کلیه زبان آموزان هر زمان که نیاز داشته باشند می توانند با سوپروایزرهای آکادمی IZABAN به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره داشته و سوالات یا مشکلات احتمالی خود را با آنها در میان بگذارند.
در پشتیبانی آموزشی آکادمی IZABAN هرگاه نیاز به برگزاری کلاس های جبرانی باشد این کلاس ها به صورت خصوصی و کاملا رایگان برگزار خواهد شد.
تمامی زبان آموزان در پایان هر ترم و پس از گذراندن آزمون کتبی، برای آزمون شفاهی و ارزیابی مهارت‌های مکالمه، به یکی از سوپروایزرهای آکادمی معرفی می‌شوند.
در این آزمون، میزان پیشرفت زبان آموز سنجیده شده و درباره نقاط ضعف و قوت با آنان صحبت می‌شود. در صورت عدم پیشرفت مورد انتظار، مشکلات و علل این امر بررسی شده و راهکارهایی برای حل آن ارائه می‌شود.
این آزمون‌های شفاهی که هر ترم برگزار می‌شوند، هم به زبان آموزان فرصتی می دهند تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه امکان می‌دهد که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند.

خواندن کمتر مشاهده
آزمون های زبان

آزمون ها

در این دوره یک آزمون پایان ترم از زبان آموزان گرفته می شود:

آزمون پایان ترم: به صورت شفاهی برگزار می گردد. آزمون شفاهی توسط سوپروایزرین  آکادمی برگزار می گردد پس از پایان ترم زبان آموز گزارش دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود از سوپروایزر مربوطه دریافت خواهد کرد.

خواندن کمتر مشاهده
ثبت نام کلاس های آنلاین و حضوری زبان

ثبت نام

برای ثبت نام علاوه بر ثبت نام حضوری میتوانید لیست کلاس ها را از روی سایت ببینید و اقدام به ثبت نام کنید.

خواندن کمتر مشاهده
تعیین سطح زبان

تعیین سطح

تعیین سطح به دو صورت حضوری و کتبی امکان پذیر است.

با مراجعه بهه سایت میتوانید آزمون کتبی را شرکت کنید سپس جهت آزمون حضوری روز و ساعت خود را مشخص کنید تا توسط اساتید تعیین سطح گردید.

خواندن کمتر مشاهده
اپلیکیشن زبان انگلیسی مخصوص izaban

اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن IZABAN، امکان دسترسی به محتوای حضوری کلاسهای چند رسانه ای آکادمی آی زبان را برای زبان آموزان کلیه سطوح زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، هلندی و دوره های تخصصی IELTS فراهم می کند.

خدمات تکمیلی دوره ها ازطریق این اپلیکیشن بصورت رایگان در اختیار زبان آموزان ثبت نامی قرار می گیرد.

این اپلیکیشن را از کافه بازار دانلود کنید.

خواندن کمتر مشاهده

یادگیری زبان با ما، به ثمر می رسد...

پشتیبانی izaban