cropped-logo__2_-removebg-preview.png
پخش ویدیو

آکادمی آی زبان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه آموزش تخصصی زبان های خارجه آغاز نموده است و هم اکنون با بهره گیری از مدرسین مجرب و همچنین با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی و تجهیزات آموزشی به روز دنیا جهت ارتقای سطح کیفی آموزشی در محیطی با موقعیت اداری در مناطق شهر جهت تسهیل در رفت و آمد زبان آموزان تاسیس گردیده است.

 

زودتر از بقیه باخبر شو!

با ثبت شماره خود، زودتر از هرکس دیگری از آخرین تخفیف‌های izaban باخبر شوید.

پخش ویدیو

جلسات پشتیبانی

ما در موسسه آی زبان تا انتهای مسیر یادگیری کامل زبان همراه‌تان هستیم و با برگزاری جلسات پشتیبانی مستمر نمی‌گذاریم که هیچ پرسشی بی‌پاسخ بماند و یا در یادگیری زبان کوتاهی کنید!

آی زبانی‌ها درباره آن چه می‌گویند؟

نظرات شما درباره کیفیت برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین آی زبان

پریسا علیمردانی
پریسا علیمردانی (مادر هستی رضویان)
بیشتر بخوانید
در طی یک سالی که پریسا در کلاس های آکادمی نمونه درس می خواند، خیلی خیلی از پیشرفتش راضی هستم. در خانه پریسا نیاز هایش را کاملا به زبان انگلیسی می گوید و پیشنهاد می کنم اگر شما هم تمایل دارید فرزندتان دو زبانه شود، آموزشگاه زبان نمونه را انتخاب کنید. نکته حائز اهمیت اینکه کادر آکادمی مجرب و صمیمی است.
ملینا محمودی
ملینا محمودیبرگزاری آنلاین کلاسها در کرونا
بیشتر بخوانید
از آموزشگاه بسیار راضی هستم و مخصوصا این که با اینکه توی شرایط بحران کرونا بودیم برای ما کلاس آنلاین تشکیل دادید، اپلیکیشن آی زبان هم بسیار اپلیکیشن خوبی بود و درس خواندن در این اپ خیلی راحت بود و خوب یاد گرفتیم و کتاب های خیلی عالی را انتخاب کردید برای زبان آموزان. من خودم به شخصه از اساتیدی که داشتیم، با در نظر گرفتن تدریس و رفتار استاد با زبان آموزان، خانم سرباز، خانم همتی زاده و خانم حمزه رو انتخاب میکنم.
اکرم یوسفی
اکرم یوسفی(مادر هلنا)
بیشتر بخوانید
روزی که به آموزشگاه نمونه وارد شدیم مطمئن بودیم که آینده هلنا در حال تغییر است. تیم این آکادمی برای همیشه زندگی علمی فرزند من را تغییر داد. در مدت کمتر از شش هفته، هلنا توانست الفبا، خواندن و نوشتن انگلیسی را بیاموزد. آموزشگاه به شکل غیر قابل تصوری کاری که پدر مادر، مدرسان و مدرسه هلنا نتوانستند انجام دهد برای فرزندم انجام داد. جلسات پشتیبانی خیلی خوب بود و برای آگاهی از وضعیت پیشرفت و ضعف و عیوب دخترم به من خیلی کمک کرد.

آزمون‌های رایگان تعیین سطح

در هر سطحی که هستید، شرکت در آزمون تعیین سطح و محک دانش زبانی‌تان اولین قدم در مسیر یادگیری اصولی است

با هر زبانی، آی زبان همراه شماست

آموزش باکیفیت آی زبان تنها محدود به زبان انگلیسی نیست و موسسه زبان‌های خارجه آی زبان برای تمام زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، کره‌ای و روسی برنامه‌های مفصلی ترتیب دیده است

اپلیکیشن اختصاصی izaban

امکاناتی که در اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان izaban در اختیار دانش آموزان و اساتید قرار می‌گیرد سرعت و لذت رشد و یادگیری زبان انگلیسی را چندبرابر سریع‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

cropped-logo__2_-removebg-preview.png

LANGUAGE EDUCATION CENTER