ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

یادگیری زبان انگلیسی در دوران کرونا

یادگیری زبان انگلیسی در سپهر در دوران کرونا

همواره همه سعی خود را بر ارایه خدماتی کامل و فراتر از انتظار مراجعین خود قرار دادیم تا همه عزیزان بتوانند در محیطی امن و با آرامش خاطر اقدام به یادگیری زبان انگلیسی نمایند.

همانطور که همگان مستحضر هستید شیوع بیماری کرونا کلا سبک و سیاق آموزش ها را در دنیا تغییر داد و هر موسسه بسته به شرایط خود سیاست هایی اتخاذ نمودند در همین راستا آکادمی سپهر هم اقدام به تهیه پروتکل و سرفصل هایی نمود تا بتواند خدماتی در خور را به زبان آموزان خود ارائه دهد.

از آنجایی که همیشه آکادمی حق انتخاب را با زبان آموزان خود داده است در این دوران نیز اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان،بزرگسال نمود تا زبان آموزان عزیز بتوانند با فراق بال نسبت به انتخاب نوع کلاس اقدام نمایند.

در ذیل توضیحاتی کامل در مورد هر دو نوع کلاس ها ارائه میگردد:

کلاس های حضوری

کلاس های حضوری آکادمی همانطور که گفته شد در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان و بزرگسال برگزار میگردد ولی دیگر آکادمی به هیچ عنوان کلاسهایی بیشتر از 6 نفر تا از بین رفتن این بیماری برگزار نخواهد کرد تا بتواند پروتکل ها و استانداردهای لازم را رعایت نمایند و کلاسها به صورت نیمه گروهی برگزار خواهد شد.

پروتکل های برگزاری کلاسهای حضوری به شرح زیر میباشد:

  • تمامی زبان آموزان قبل از ورود به آکادمی توسط انتظامات بوسیله تب سنج دیجیتال بررسی خواهند شد و در صورت داشتن علایم از ورود ایشان به مجموعه جلوگیری به عمل خواهد آمد.
  • تمامی زبان آموزان ملزم به داشتن ماسک جهت ورود به آکادمی میباشند و در صورت نداشتن ماسک از ورود ایشان جلوگیری خواهد شد.
  • تمامی سطوح داخل کلاس ها شامل میز ، صندلی ، درب ها و … هر 90 دقیقه یکبار توسط پرسنل خدمات با دستگاه ضدعفونی خواهد گردید و قبل از ورود زبان آموزان ،کلاس عاری از هرگونه ویروس و میکروب خواهد بود.
  • دستگاه های ضد عفونی کنند دست در ورودی تمامی ساختمانهای آکادمی قرار داده شده و تمامی عزیزان قبل از ورود میبایست نسبت به ضد عفونی دست های خود اقدام نمایند.
  • با توجه به تعداد نفرات مناسب در هر کلاس فاصله گذاری استاندارد بین زبان آموزان در کلاس لحاظ میگردد.

با توجه به پروتکل های اعمال شده توسط آکادمی درصد احتمال به ابتلای بیماری در آکادمی به صفر رسیده و عزیزانی که متقاضی این نوع کلاس ها میباشند میتوانند با فراق بال نسبت به شرکت در دوره ها اقدام نمایند.

جهت آشنایی کامل با دورهای کودک ، نوجوان ، بزرگسالان  و یا خصوصی بر روی کلمه مد نظر خود کلیک نمایید.

 

کلاس های آنلاین

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT آکادمی ربان سپهر هستند.

سامانه آموزش آنلاین زبان سپهر یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که توسط متخصصان IT آکادمی برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی تهیه و بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان عینا مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

نرم افزار کلاس های آنلاین سپهر به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش زبان های خارجی تهیه و تنظیم شده است و تنها نرم افزاری است که قدرت انجام pair work و group work  دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند. در این نرم افزار دانشجویان تصویر و صدای استاد و دیگر همکلاس های خود را را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

کلاس‌های آنلاین به صورت کاملا Interactive هستند و هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

نکته مهم دیگر اینکه از آنجایی که سپهر دارای تعداد بسیار زیادی دانشجو از دیگر شهر و کشورها میباشد کلاسهای آنلاین آکادمی سپهر همیشگی میباشد و هیچگاه قطع نمیگردد و همانطور که قبل از شیوع بیماری در جریان بود بعد از رفع کامل بیماری نیز جریان خواهد داشت.

پشتیبانی آموزشی در کلاس های آنلاین

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کلاس های آنلاین سپهر پشتیبانی 24 ساعته این کلاس ها است که به طرق زیر انجام میپذیرد و زبان آموز هیچگاه احساس دوری از مدرس و آکادمی را نخواهد کرد.

توجه:شایان ذکر است تمامی موارد پشتیبانی که در ذیل ذکر میگردد در کلاس های حضوری نیز ارائه میگردد.

 

  • مسنجر اختصاصی سپهر:

یکی از بی نظیر ترین امکانات مجموعه سپهر که توانسته تاثیر بسیار چشمگیری در ارتباط موثر دانشجویان و اساتید گذاشته و سطح علمی زبان آموزان را ارتقاء دهد این سامانه میباشد.

به محض تشکیل کلاس،شما در یک گروه با دیگر همکلاس ها و استاد خود در مسنجر قرار خواهید گرفت.این مسنجر عینا مانند واتس آپ یا تلگرام میباشد که به صورت اختصاصی توسط واحد IT آکادمی تهیه گردیده است و راه ارتباطی مستقیم و 24 ساعته شما با استاد مربوطه میباشد.اساتید شما روزانه دو بار در صبح و بعد از ظهر گروه کلاس شما را چک میکنند و نسبت به پاسخ به سوالات و رفع اشکالات شما اقدام میکنند.

  • امکانات پیام رسان:

◇ ارسال و دریافت متن

◇ ارسال و دریافت فایل های صوتی و تصویری

◇ ارسال و دریافت فایل های word,excel,pdf,…

◇ قابلیت pin کردن پیام توسط اساتید

◇ قابلیت ضبط صدا و ارسال آنی آن

◇ قابلیت ویرایش و پاک نمودن پیام

◇ قابلیت گزارش پیامهای حاوی مطالب نامرتبط توسط اساتید

◇ دارای صندوق ذخیره جهت ذخیره مطالب مهم توسط زبان آموزان

  • موارد استفاده از مسنجر سپهر:

◇ ارسال روزانه فایل های تکالیف مانند ویدیو یا هر چیز لازم توسط اساتید و زبان آموزان

◇ پاسخ به سوالات و اشکالات درسی احتمالی زبان آموزان به صورت متوالی و منظم

◇ رفع اشکال روزانه درسی زبان آموزان از دروس جاری ترم

  • پشتیبانی فردی:

آکادمی زبان سپهردر حال حاضر بالغ بر 20 پشتیبان آموزشی در تمامی رده های سنی و تمامی دپارتمان ها دارد.

عمده وظایف پشتیبانان آموزشی رفع اشکالات دانشجویان به صورت فردی و مستمر میباشد.پشتیبانان در دو حالت در کنار شما خواهند بود . مورد اول اینکه اساتید کلاس گزارشی در اختیار پشتیبانان قرار دهند که زبان آموزی نیاز به کمک بیشتر و توضیح بیشتری دارد که در این حالت پشتیبان آکادمی به صورت هفتگی و مستمر تا رفع کامل مشکلات درسی با شما تماس خواهد گرفت و در کنارتان خواهد بود.

حالت بعدی در زمان امتحان های میان ترم و پایان ترم میباشد.از این قرار میباشد که در صورتی که ممتحن آکادمی در آزمون پایان ترم و یا میان ترم متوجه اشکال درسی دانشجویی گردد،اشکال درسی مربوطه را به پشتیبانان اموزشی ارجاع خواهند داد و پشتیبانان تا زمان رفع کامل آن موارد در کنارتان خواهند بود .