ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

دوره های تربیت مدرس TTC

اهداف اصلی دوره

شرایط شرکت در دوره

کتابهای دوره

مدارک پایان دوره

تعداد نفرات

آزمون ها

ثبت نام

اهداف اصلی دوره TTC
​​​​​​​

عبارت TTC که مخفف Teacher Training Course است، به معنی “دوره تربیت مدرس” است.
دوره TTC، مناسب کسانی است که اشکالات آنها در زبان انگلیسی رفع شده، از نظر دانش زبان انگلیسی در سطح بالایی قرار داشته و قصد دارند به صورت حرفه‌ای به تدریس زبان انگلیسی بپردازند.
شرکت در کلاس TTC ابتدای راه تدریس زبان انگلیسی بوده و بعد از آن می‌توان در دوره های حرفه‌ای تدریس زبان انگلیسی مثل DELTA,CELTA و… شرکت کرد.
شرکت کنندگان در کلاس های TTC اصول و مبانی تدریس زبان انگلیسی را از جمله Language System و Language Skills را می‌آموزند.​​​​​​​

کتاب های دوره
​​​​​​​

از آنجا که این دوره بسیار جامع است تمرکز بر روی یک کتاب به هیچ وجه منطقی و علمی نبوده و در نتیجه موسسه از بالای 20 منبع معتبر به صورت جزوه با زبان آموزان کار خواهد کرد. اگرچه چند مورد از منابع جهت آشنایی شما معرفی می‌شوند.


تعداد نفرات
دوره TTC با حداقل تعداد نفرات 7 و حداکثر 12 نفر تشکیل می‌شود.

تعداد جلسات
کل تعداد جلسات دوره 20 جلسه 90 دقیقه ای می‌‎باشد. علاوه بر این 20 جلسه، متقاضیان باید حداقل 6 ساعت (چهار جلسه یک ساعت و نیمه) در کلاس های آموزش زبان انگلیسی با حضور یکی از استادان آکادمی سپهر شرکت کنند (Seen Observation داشته باشند) تا با روش ها و تکنیک های تدریس از نزدیک و به صورت عملی آشنا شوند.

شرایط شرکت در دوره TTC

برای شرکت در دوره TTC بایستی سطح زبان شما حداقل در حد پیشرفته (Advanced) یا C1 باشد و بتوانید به صورت روان، بدون هیچ اشکال ساختاری و با دامنه واژگان متناسبی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.
در صورتی که دانش زبان انگلیسی شما به این سطح نرسیده است، بایستی در کلاس های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید تا زبان شما به سطح مطلوب برسد.

مدرک پایان دوره:

در صورت موفقیت در دوره TTC در آکادمی زبان سپهر، به شما مدرک پایان دوره TTC با مهر وزارت علوم و با امتیاز Pass A یا Pass B یا Pass ارائه می‌شود.
شایان ذکر است از آنجا که یکی از شرایط تدریس زبان انگلیسی در آکادمی زبان سپهر داشتن حداقل سه سال سابقه تدریس است، بعد از اتمام دوره باید این مدت را در یکی از آموزشگاه های دیگر به تدریس بپردازید تا بتوانید با آکادمی زبان سپهر همکاری کنید. تنها در صورتی که قبل از شرکت در کلاس TTC حداقل سه سال سابقه تدریس داشته اید می‌توانید با گرفتن امتیاز Pass A در سپهر تدریس کنید.​​​​​​​

آشنایی با امتحانات دوره:
​​​​​​​

دوره فوق هیچ آزمون کتبی ندارد و صرفا در جلسه پایانی دوره که TP یا Teaching Practice نام دارد، متقاضیان یک دموی نهایی ارائه داده که اصلی ترین نقش را در نمره پایان ترم آنها داشته و مایقی نمره نیز بر اساس پروژه های محوله به متقاضیان ارزیابی خواهد شد.

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.