ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

دوره های تخصصی PTE

اهداف اصلی دوره

ویژگی های دوره

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

کتابهای دوره

تعداد نفرات

مدرسین دوره ها

ثبت نام

اهداف اصلی دوره های PTE

هدف اصلی دوره PTE که در آکادمی زبان سپهر به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون PTE است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون PTE توسط حرفه‌ای‌ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.
از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی آکادمی تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

کتاب های دوره PTE
آزمون PTE توسط موسسه Pearson برگزار شده و منابع اصلی آزمون PTE هم طبعا متعلق به همین موسسه هستند.
از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های The Official Guide to PTE Academic و PTE Practice Tests Plus اشاره کرد که هر دو توسط موسسه پیرسون منتشر شده‌اند.
در کتاب The Official Guide to PTE Academic تمامی مراحل آزمون PTE با جزئیات توضیح داده شده‌اند. کتاب PTE Practice Tests Plus هم شامل نمونه سوالات فراوان برای آماده شدن برای تمام بخش‌های آزمون PTE و هم جواب‌های کامل آنهاست. این کتاب حتی در این باره به شما توضیح می‌دهد که کدام جواب ها، مناسب‌تر هستند و می‌توانند برای شما نمره بیشتری به ارمغان بیاورند.
از دیگر منابع معتبر آزمون PTE همچنین می‌توان به PTE Academic Test Builder اشاره کرد که توسط موسسه MacMillan منتشر شده و شامل نمونه سوالات فراوان این آزمون به همراه نکات تکمیلی است.
از دیگر منابع آزمون PTE، می‌توان از کتاب‌های Contemporary Topics، Destination و Focus on Vocabulary نام برد.

تعداد نفرات دوره:

همانطور که در بالا اشاره شد، دوره های PTE در آکادمی زبان سپهر به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

تعداد جلسات دوره:

حداکثر تعداد جلسات مورد نیاز جهت دوره آمادگی آزمون PTE، بیست و چهار جلسه می‌باشد.

ویژگی های دوره های PTE در آکادمی زبان سپهر
​​​​​​​

کلاس های خصوصی PTE در آکادمی زبان سپهر سه ویژگی اصلی دارند:
ویژگی اول آن سرعت کلاس است. به عبارت دیگر از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد سرعت کلاس خصوصی تقریبا دو برابر کلاس های گروهی است مشروط بر آنکه زبان آموز به ازای هر ترم حداقل 4 ساعت در منزل مطالعه داشته باشد.
ویژگی دوم این کلاس تمرکز بر نقاط ضعف زبان آموز است. از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد استاد فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد.
ویژگی سوم این کلاس ها این است که برای هر زبان آموز سیلابس اختصاصی بر اساس هدف، مدت زمان، نقاط قوت و ضعف ایشان طراحی شده که این امر کاملا از اتلاف وقت زبان آموز جلو گیری خواهد کرد و بازدهی کلاس را به حداکثر خواهد رساند.​​​​​​​

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

سطح شما برای شرکت در دوره های PTE کاملا تابع نمره مد نظر شما به شرح زیر خواهد بود:
نمره مد نظرحداقل سطح مورد نیاز
45-55   Intermediate
55-65   Upper-Intermediate
65-75  Advanced
در صورتی که سطح شما با نمره مورد نظرتان متناسب است، می‌توانید وارد کلاس های آمادگی برای آزمون PTE شوید. در غیر این صورت، باید در کلاس های زبان عمومی شرکت کرده تا سطح دانش انگلیسی شما به میزان مورد نیاز برسد.
تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 صبح تا 18:30 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان آموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

استادان دوره های PTE
​​​​​​​

​​​​​​
استادانی که در آکادمی زبان سپهر مشغول آموزش زبان انگلیسی در دوره های آزمون های بین المللی هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است و همگی در همان دوره‌ی که تدریس می‌نمایند حداقل دارای 4 سال سابقه کار مفید هستند.
تمامی استادان دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده و دارای یکی از مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای و مکتوب زبان انگلیسی هستند.
همه استادان آکادمی زبان سپهر، دارای مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان انگلیسی از جمله CELTA , DELTA ,TKT و TTC هستند و تماما دورهای روانشناسی تدریس را سپری نموده‌اند.​​​​​​​

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.