ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

by: C. Latham-Koenig, C. Oxenden

ویرایش دوم American English File با طیف گسترده ای از منابع دیجیتال جذاب از جمله مستندهای جدید می تواند انتخاب اویرایش جدید American English File با طیف گسترده ای از منابع دیجیتال جذاب از جمله مستندهای جدید می تواند انتخاب اول کسانی باشد که می خواهند زبان آموزان شان را برای مکالمه به زبان انگلیسی ترغیب نمایند.
ویرایش دوم این مجموعه نیز بر پایه متدولوژی پرطرفدار "زبان انگیزه= فرصت" که توسط نویسندگان مشهور آن کریستینا لیثم-کوینگ و کلایو آکسندن ابداع شده ، تالیف گردیده است. این مجموعه با تمرین گرامر، واژگان و تلفظ در هر درس زمینه موفقیت زبان آموزان در امر مکالمه را فراهم می آورد.
ارائه مجموعه ای جدید از منابع دیجیتال موجبات انعطاف پذیری بیشتر این دوره را فراهم آورده و سبب شده انتخاب های بیشتری در استفاده از این دوره در اختیار معلمان و زبان آموزان قرار گیرد. به این ترتیب زبان آموزان می توانند علاوه بر کلاس مطالب را از طریق تمرین های اینترنتی، سی دی iChecker، نرم افزار تلفظ (the Pronunciation App) و دیگر منابع فرا بگیرند.

ویژگی ها:

 اضافه شدن سطح پیشرفته به ویرایش جدید، این مجموعه شش سطحی را کامل تر و جامع تر نموده است.
 تغییر 75 درصدی مطالب در ویرایش جدید نسبت به ویرایش قبلی و ارائه موضوعات تازه و متنوع موجب افزایش انگیزه زبان آموزان خواهد شد.
 فیلم های جذاب این مجموعه با ارائه سناریوها و موقعیت های واقعی موجبات رشد مهارت های ارتباطی زبان آموزان را فراهم می آورند.
 ساختار 12 درسی هر کتاب در ویرایش دوم سبب انعطاف پذیری بیشتر مجموعه گردیده و استفاده از هر کتاب را در 2، 3 یا 4 ترم امکان پذیر کرده است.
 ارائه نکات مربوط به تلفظ در کنار گرامر و واژگان در هر درس، ابزار لازم برای صحبت کردن را به طور کامل در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.
 آزمون های سنجش پیشرفت و فایل های صوتی مربوط به کتاب کار که بر روی سی دی iChecker ارائه شده است باعث استقلال بیشتر زبان آموزان گردیده و امکان ارزیابی آنها از میزان پیشرفت خودشان را فراهم آورده است.
 نرم افزار تلفظ (the Pronunciation App) که بر روی تلفن همراه نصب و استفاده می شود، یادگیری تلفظ را از طریق نمودار تعاملی صداها و بازی های آموزشی مرتبط آسان تر و جذاب تر خواهد کرد.
 نرم افزار آزمون ساز این مجموعه امکان ایجاد آزمون های متنوع از جمله میان ترم، پایان ترم، کوئیز و ... را از قسمت های مختلف کتاب برای معلمین و مدیران آموزشگاه ها فراهم می کند.

​​​​​​​ساختار:

هر کتاب دوقسمتی (Split-half) شامل 6 بخش است و هر بخش شامل عناین زیر می باشد:
Vocabulary: ارائه واژگان مربوط به هر درس
Grammar: ارائه ساختارهای دستوری مرتبط
Pronunciation: آموزش کامل الفبای آوایی بین المللی و دیگر نکات تلفظی از جمله تکیه، آهنگ، ریتم و ...
Listening: تمرین مهارت های شنیداری از جمله گوش دادن برای درک جزئیات یا پیام اصلی متن
Speaking: تمرین مهارت های گفتاری با استفاده از واژگان و ساختارهای ارائه شده
Reading : تقویت مهارت های خواندن در زبان آموزان
Writing: تمرین مهارت های نوشتاری و سبک های مختلف نگارش
Practical English: آموزش و تمرین کار کردهای زبانی و همچنین رشد مهارت های ارتباطی از طریق تماشای فیلم های مجموعه و انجام تمرین های مربوط به آنها

American English File Second Edition 2 دانلود
American English File Second Edition 1 دانلود
American English File Second Edition Starter دانلود
American English File Second Edition 5 دانلود
American English File Second Edition 4 دانلود
American English File Second Edition 3 دانلود