ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

سلام.
​​​​​​​ با توجه به اینکه اخیرا بخاطر کرونا خیلی دانشگاه ها و موسسات توی کشور های مختلف امتحان زبان دولینگو (امتحان زبان‌آنلاین) رو جایگزین آیلتس کردن، خیلی از افرادی که قصد مهاجرت دارن نیاز به نمره قبولی در این امتحان دارند. ما با یک جلسه قبولی شما رو در این آزمون تضمین میکنیم و با پایین ترین قیمت خدمات خود را ارائه میکنیم. حتی اگر مهارت شما در مکالمه ضعیف باشه، نمره ۱۲۰ به راحتی قابل دستیابی خواهد بود. اگر‌مهارت مکالمه شما تا حدودی قوی باشه باشه نمره 135 تا ۱۴۰ تضمین خواهد شد. نمره 115 تا 120 دولینگو معادل نمره 7 آیلتس نمره 125 تا 130 دولینگو معادل نمره 7.5 آیلتس نمره 135 تا 140 دولینگو معادل نمره 8 آیلتس میباشد.
اگر قصد مهاجرت و یا تحصیل خارج از کشور را دارید و ضمن اینکه زمان کافی برای کسب مهارت زبان انگلیسی برای امادگی در این آزمون را ندارید به کمک ما خواهید توانست نتیجه مطلوب مورد نظر خود را کسب کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد در بازه ی زمانی بسیار کوتاه و حداکثر در طول یک هفته نمره قبولی خود را به طور تضمینی دریافت کنید. تنها با اندکی دانش از زبان انگلیسی می توانید به پشتیبانی ما و روش های پیشنهادی ما، تست دولینگو را انجام داده و مدرک قبولی را به دست بیاورید. اگر قصد مهاجرت و یا تحصیل خارج از کشور را دارید و ضمن اینکه زمان کافی برای کسب مهارت زبان انگلیسی برای امادگی در این ازمون را ندارید به کمک ما خواهید توانست در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب رسیده و قبولی خود را در این تست معتبر بین المللی تضمین کنید . کافیست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در این زمینه را به شما ارائه دهیم و همچنین با متدها و روندهای پیشنهادی ما بیشتر اشنا شوید.

دولینگو یا همان DET نوعی آزمون بین المللی برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی شما می باشد که به صورت آنلاین و در بستر اینترنت اجرا می شود. این آزمون به طور کامل وابسته به کامپیوتر بوده و نیازی نیست تا شما در محل برگزاری ازمون حضور داشته باشید .می توانید در هر نقطه ای از دنیا، فقط با داشتن دسترسی به اینترنت ازمون خود را انجام دهید. مدت اعتبار این آزمون دو سال می باشد.

این آزمون مورد تایید در بسیاری از موسسات و دانشگاه های معتبر دنیا  می باشد که شما می‌‌توانید در صفحه Institutions سایت Duolingo، لیست کامل موسساتی که نتیجه آزمون دولینگو مورد پذیرش آن‌ها می‌باشد را مشاهده نمایید. در کانادا تعداد دانشگاه‌هایی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی آزمون زبان دولینگو رو قبول می‌کنند به ۲۸ مورد رسیده است

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.