ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

مجموعه آموزش زبان ترکی برای کودکان (ÇİT)

«مجموعه آموزش زبان ترکی برای کودکان» که در مراکز فرهنگی ترکی یونس امره از طرف مدرسان زبان ترکی و کارشاناسان مربوطه در یک کمیسون تهیه شده است که آکادمی زبان سپهر نیز ازاین روش آموزشی مفید پیروی میکند و شامل کتاب‌های درس، کتاب‌های راهنمای معلم، ترانه‌ها و فایل‌های صوتی بخش شنیداری می‌شود.
کتاب‌ها دست آوردهای سطح A1 را شامل می‌شود. مخاطبان هدف «مجموعه آموزش زبان ترکی برای کودکان» گروه سنی 6 تا 9 سال می‌باشد. این مجموعه ابتدا برای آموزش به کودکان سوریه‌ای تحت حمایت موقت در ترکیه و همچنین برای تمامی کودکانی قصد دارند تا زبان ترکی استانبولی را به عنوان یک زبان خارجی فراگیرند و همچنین به منظور رفع نیاز منبع برای معلمان طراحی شده است.  

فواید یادگیری زبان در دوران کودکی

فواید یادگیری زبان در دوران کودکی بسیار زیاد است. در صورتی که مایل هستید کودک شما بتواند به صورت روان به زبان ترکی استانبولی صحبت کند و در آینده کاملا به این زبان مسلط شود، دوره آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان برای سنین 6 تا 9 سال را به شما توصیه می کنیم.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی کودک آکادمی زبان سپهر از ویژگی های متعددی برخوردار است که موجب می شود کودک شما همانند افراد نیتیو زبان ترکی را بیاموزد.
 
ویژگی های دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی کودک سپهر:

آموزش توسط اساتید نیتیو(Native) و مدرسین زبان ترکی سپهر.
آموزش زبان ترکی با استفاده از شعر، موزیک، نقاشی، بازی و سرگرمی.

آموزش اعداد و اشکال هندسی در زبان ترکی.
استفاده از به روز ترین منابع آموزشی کودک.
استفاده از انیمیشن های جذاب متناسب با سنین کودکان.

در دوره های آموزشی زبان ترکی کودکان سپهر، از کتابها، سرگرمی ها و کارتون های گوناگونی برای تشویق کودکان به یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی استفاده میشودیکی از کتابهای معروف در این زمینه کتاب های 
Çocuklar İçin Türkçe هستند که موجب افزایش درک کودکان نسبت به زبان ترکی استانبولی و دو زبانه شدن کودک شما می گردد.

در کنار کلاس هایی که در طول هفته برای کودکان برگزار می گردد، به والدین توصیه می شود آهنگ های کودکانه زبان ترکی را در محیط خانه پخش کنند تا کودکان به اندازه  کافی در معرض این زبان قرار گیرند و گوش آنها با تفاوت های جزئی صدا ها بیشتر آشنا شود.

آموزش اشکال هندسی، رنگ ها و یادگیری شمارش اعداد و آواز خوانی با مربی آموزشی همگی از سرگرمی های ابتدایی هست که در کلیه کلاس های آموزش کودک سپهر انجام می گیرد . فعالیت هایی همچون انجام بازی های زبان ترکی، برچسب گذاری آیتم های درون اتاق و شناسایی آنها برای شروع به صحبت کردن از جمله فعالیت هایی است که موجب افزایش انگیزه در کودکان میشود.

یکی از عوامل بسیار موثر در یادگیری زبان ترکی برای کودکان، تماشای انیمیشن های جذاب و گوش دادن به آهنگ است. پس از مدتی کودکان قادر اند آهنگ ها و انیمیشن های مورد علاقه ی خود را انتخاب کنندو با تماشای آنها در زمان های خارج از تایم کلاس، باعث آمادگی بیشتر  ذهن کودکان برای یادگیری موثر تر می شود.

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.