ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

آموزش زبان فرانسه بزرگسالان

آموزش مکالمه زبان فرانسه در آکادمی زبان فرانسه سپهر همواره بر اساس متد توصیه شده از سوی بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران می باشد که درحال حاضر کتاب Mobile بعنوان جدید ترین و بروزترین متد آموزش زبان فرانسه از پایه بصورت حضوری و آنلاین به زبان آموزان تدریس می گردد.
دوره های آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در سپهر مختص رده سنی ۱۸ سال به بالا بوده و برای آموزش زبان فرانسه از پایه تا متوسطه با کتاب Mobile از انتشاراتdidier فرانسه برگزار می گردد و در سطوح متوسطه تا پیشرفته با کتاب Nouveau Rond-Point برگزار می گردد. شرکت در این دوره ها ویژه متقاضیانی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشورهای فرانسه زبان یا قصد ادامه تحصیل و شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسه را دارند.
سپهر بیش از ۱4 سال است که با دستاوردها و عملکرد بسیار درخشان در حال برگزاری کلاس زبان فرانسه همانند آموزش در کلاس زبان فرانسه سفارت می باشد که در ادامه با نحوه عملکرد بهترین آموزشگاه زبان در تهران بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی های دوره های آموزش زبان فرانسه

نکته قابل توجه ای که آکادمی زبان فرانسه سپهر را از سایر موسسات متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط شغلی و تحصیلی آنها و ارائه راهکارهای مفید آموزشی، منظم و سریع برای یادگیری زبان فرانسه از پایه می باشد. از ویژگی های دوره های آموزش زبان فرانسه آکادمی سپهر بهره گیری از برجسته ترین اساتید زبان فرانسه تهران، استفاده از ویدئوهای جذاب آموزشی در کلاس فرانسه و برگزاری آزمونهای منظم سنجش پیشرفت منطبق با آخرین تغییرات و استانداردهای سفارت فرانسه می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه زبان فرانسه یکی از اصلی ترین اهداف یادگیری زبان فرانسه برای اغلب زبان آموزان می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان زبان فرانسه سپهر تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی پویا و سرزنده با ایجاد موقعیت های شبیه سازی شده در کلاس، فرصت یادگیری و تقویت مکالمه فرانسه را فراهم آورند و علاوه بر آن زبان آموزان را برای شرکت در آزمونهای سفارت فرانسه و کسب نمره قبولی آماده سازند.

آموزش زبان فرانسه با کتاب Mobile

کتاب Mobile یا موبیل درحال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان می باشد که توسط Alice Reboul از مشهورترین نویسندگان کتاب های آموزش زبان فرانسه نگارش شده و توسط انتشارات didier فرانسه در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. مجموعه کتاب Mobile برخلاف سایر کتاب یادگیری زبان فرانسه، شامل تمامی امکانات کمک آموزشی از قبیل فایل های شنیداری و ویدئوهای جذاب آموزشی با کیفیت بسیار بالا می باشد و بر اساس رویکرد کنشگرا (Approche Actionnelle) و تعاملی (Approche Communicative) بر پایه مکالمات و واژگان به روز زبان فرانسه تدوین گردیده است.
دلیل انتخاب کتاب موبیل در سپهر بعنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه، غنی بودن آن از جملات و اصطحالات پرکاربرد و به روز زبان فرانسه، و همسو بودن آن با روش آموزشی بخش فرهنگی سفارت فرانسه می باشد.معرفی دوره های آموزش زبان فرانسه در آکادمی زبان سپهر
​​​​​​​

A1 (سطح پایه)
آموزش زبان فرانسه مبتدی در سپهر با کتاب Mobile در ۲ ترم ۲۸ جلسه ای برگزار می گردد و مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان فرانسه مبتدی می باشند. زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه قادر خواهند بود تا با بهره گیری از واژگان ساده و محاوره ای و با کمک ساختارهای گرامری ساده، مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، احوالپرسی ساده و …) را درک کرده و صحبت نمایند و در آزمونهای بین المللی زبان فرانسه همانند DELF, TEF, TCF مربوط به سطح A1 شرکت نمایند.

A2 (سطح مقدماتی)
این سطح از آموزش زبان فرانسه در سپهر نیز با کتاب Mobile در ۲ ترم ۲۸ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش فرانسه قادر به مکالمه فرانسه و بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود و همچنین می توانند مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است را درک نمایند.

B1 (سطح متوسط)
در کلاس زبان فرانسه سپهر، سطح B1 با کتاب Rond-Point در ۲ ترم ۲۸ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای فرانسوی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند.

B2 (سطح بالای متوسط)
این سطح از آموزش زبان فرانسه در سپهر نیز با کتاب Rond-Point در ۲ ترم ۲۸ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت، طولانی، انتزاعی و پیشرفته به زبان فرانسه خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های جدی و تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان، سلیس و پیوسته صحبت کنند.
چنانچه قبلا زبان فرانسه را آموزش دیده اید و اکنون تمایل به شرکت در کلاس زبان فرانسه را دارید، می توانید بصورت کاملا رایگان در آزمون تعیین سطح آنلاین در همین وبسایت شرکت نمایید. و از سطح دقیق و واقعی زبان خود مطلع شوید.

نحوه برگزاری کلاسهای زبان فرانسه
نحوه برگزاری آموزش زبان فرانسه در آکادمی سپهر بصورت کلاسهای حضوری و آنلاین کم جمعیت (۵ تا ۸ نفر) مطابق جدول زیر می باشد.

تاکید اصلی کلاس زبان فرانسه بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان و آمادگی آنها جهت شرکت و قبولی در آزمونهای سفارت فرانسه می باشد و زبان آموزان همواره در طول ترم توسط پشتیبان آموزشی خود مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و می توانند به صورت رایگان از پشتیبان خود مشاوره بگیرند.
شما زبان آموزان محترم می توانید در صورت تمایل به شرکت در دوره های زبان فرانسه، با کلیک بر روی لینک زیر درخواست خود را مطابق با روز و ساعت مورد نظرتان ثبت نمایید.

اهداف آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در آکادمی زبان فرانسه سپهر

آموزش همزمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان فرانسه از سطح مبتدی تا پیشرفته.
آموزش کاربردی زبان فرانسه ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان.
آموزش زبان فرانسوی با هدف آمادگی زبان آموزان جهت آمادگی شرکت در آزمون و مصاحبه سفارت.
آموزش زبان فرانسه با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون های DELF, DALF, TEF, TEFaQ, TCF.
تمرکز ویژه بر تقویت مهارت صحبت کردن جهت زندگی در کشورهای فرانسوی زبان.
آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشور فرانسه بمنظور زندگی در این کشور.


تمایز خدمات آموزش زبان فرانسوی آموزشگاه زبان فرانسه سپهر با سایر آموزشگاه ها

تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزشی زبان فرانسه می باشد.
آموزش زبان فرانسوی با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.
اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت علوم.


سایر خدمات دپارتمان آموزش زبان فرانسه آکادمی زبان سپهر
​​​​​​​

دوره های فشرده آموزشی زبان فرانسه جهت شرکت در آزمونهای سفارت.
دوره های بحث آزاد جهت تقویت مکالمه در ۱۰ جلسه.
اعزام اساتید تحصیلکرده به منزل و محل کار شما در تمامی نقاط تهران.

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

همه چیز درباره کتاب Mobile + دانلود رایگان کتاب

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.