ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

دپارتمان فرانسه

فرانسه،زبان رسمی ۳۰ کشور دنیا مثل بلژیک ، کانادا،لوکزامبورگ، سنگال، سوییس و… و ۱۴ کشور مستعمر ، مثل پلی نریی فرانسه ،سنت مارتین، سنت پیروماژلال و … می باشد.
این زبان ، زبان مادری ۳۶ میلیون نفر در سراسر دنیاست و حدود ۱۹۰ میلیون نفر ، فرانسه را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند . هم چنین حدود ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا آن را فرا گرفته اند .
اجتماعات فرانسه زبان در ۵۷ کشور دنیا وجود دارد . به جز فرانسه که مبدا این زبان است ،سایر فرانسه زبان ها در کانادا ، به ویژه کبک ،نیوبرانزویک ، اونتاریو و نیزباژیک ، سوییس ، لوکزامبورگ و مناطقی در آمریکا مثل ایالت مین و لوییزیانا حضور دارند.
بیشتر کسانی که فرانسه زبان دوم آنهاست ف در آفریقایی فرانسه زبان مثل کشور های جمهوری آفریقای مرکزی ، ساحل عاج ، نیجر ، جمهوری کنگو و … زندگی می کنند.

۱۰ دلیل برای اینکه زبان فرانسه را یاد بگیریم:

۱- بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در ۵ قاره دنیا به زبان فرانسه صحبت می کنند.
۲- با یادگیری این زبان قادر خواهید بود در رشته دلخواه و در برترین دانشگاه های فرانسوی زبان، در کشور فرانسه ، کانادا و سایر نقاط دنیا ، تحصیل کنید.
۳ -توانایی در صحبت کردن به این زبان ، شانس شما را در بازار های بین المللی چندین برابر می کند .
۴ -فرانسه زبان بین المللی در مد ، تئاتر ، معماری، رقص ، هنر های تجسمی و آشپزی است.
۵ -فرانسه پر بازدید ترین کشور جهان با بیش از ۷۰ میلیون توریست در سال می باشد.
۶ -بعد از زبان های انگلیسی و آلمانی ، فرانسه سومین زبان روی اینترنت است.
۷ -فرانسه زبان عشق و ادبیات، فرانسه زبانی بسیار غنی در حوزه ادبیات می باشد تا جایی مه به آن لقب ” زبان عشق ” داده شده است و دانش این زبان به شما این امکان و لذت می دهد که غنی ترین ادبیات جهان به زبان اصلی تجربه کنید.
۸ -یادگیری زبان فرانسه ، به یادگیری دیگر زبان های لاتین کمک خواهد کرد.
۹ -فرانسه زبان رسمی ONU ، اتحادیه اروپا ،یونسکو ، کمیته بین المللی المپیک ، صلیب سرخ و بسیاری از دیگر زبان ازدیگر نهاد های بین المللی می باشد.
۱۰ -زبان فرانسه زبان دلپذیر و ساده برای یادگیری است. چرا که متد های متنوع و جذابی برای یادگیری کودکان و بزرگسالان وجود دارد.

دپارتمان زبان فرانسه کودکان
دپارتمان زبان فرانسه نوجوانان
دپارتمان زبان فرانسه بزرگسالان