ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

اهداف اصلی دوره

ویژگی های دوره

​تعداد نفرات و جلسات

کتابهای دوره

​تعیین سطح و ثبت نام

مدرسین دوره ها

پشتیبانی آموزشی

آزمون ها

استانداردهای آموزش

اهداف اصلی دوره های ترمیک کودکان

در دوره‌ های ترمیک کودکان، تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading ،Writing ،Listening ،Speaking) و زیرمهارت‌های (Vocabulary،Grammar،Pronunciation) است.
با توجه به سیاست‌های کلی آکادمی زبان سپهر، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان(Grammar)، واژگان(Vocabulary)، تلفظ(Pronunciation) ،هم‌آیی(Collocation) و کار گفت‌ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند.

از آنجا که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (Learner-Centered Teaching)، زبان آموز در کانون اصلی توجه است، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که متغیر های شخصی زبان‌آموزان از جمله متغیرهای شخصیتی (Personality Variables)، تفاوت‌های فردی (Individual Differences) و مهارت‌های فردی (Personal Skills) تاثیر فراوانی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند.

جدا از مهارت‌های زبانی، زبان‌آموزان به تقویت مهارت‌های فرازبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نوآموخته به بهترین شکل استفاده کنند.
علاوه بر موارد فوق، دوره‌های آموزشی آکادمی زبان سپهر پیشرفت مــهارت‌های متــعددی از جــمله Critical Thinking (تفکر انتقادی)، Reflective Thinking (تفکر انعکاسی)، Autonomy (خود گردانی)، Self-efficiency (خود کارامدی)، Accountability (مسئولیت پذیری)، Motivation (انگیزش) و Self-evaluation (خود ارزیابی) را در دستور کار خود قرارداده است.
​​​​​​​از دیگر ویژگی‌های مهم دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان، آماده‌سازی آنان برای شرکت در آزمون‌های بین المللی مانند KET, PET,FCE, CAE, CPE است. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح مربوطه (طبق چارت آموزشی) خواهند توانست در این آزمون‌ها شرکت کنند.​​​​​​​

کتاب های دوره
​​​​​​​
منابع آموزشی دوره ترمیک کودکان در آکادمی زبان سپهر ،کتاب‌های First Friends و Family & Friends از دانشگاه آکسفورد هستند که کاملا با اهداف دوره مطابق بوده و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.
این کتاب‌ها یکی از استانداردترین و پرطرفدار ترین سری‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان رده سنی 7 تا 12 سال هستند که تمامی فاکتورهای آموزشی لازم در آنها رعایت شده است.در کنار کتب مذکور کتب جانبی دیگری مانند کتاب های داستان  و …. نیز با زبان آموزان کار می گردد.

تعداد نفرات
با توجه به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان‌آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس به صورت 7 تا 12 نفر است.
​​​​​​​​​​​​​​

تعداد جلسات دوره
هر ترم نوجوانان شامل 11 جلسه کلاس اصلی و 1 جلسه آزمون پایان ترم یا فاینال می باشد.​​​​​​​

ویژگی های دوره های ترمیک کودکان

تعداد نفرات محدود و مناسب (7 تا 12 نفر)
امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان و به صورت هماهنگ با ساعات مدارس
حضور مجرب‌ترین استادان آموزش زبان انگلیسی
تاکید بر روی آموزش مکالمه انگلیسی
مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
برگزاری کلاس‌ های رفع اشکال فردی 
آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین‌المللی
استفاده از به روزترین منابع آموزشی


نحوه تعیین سطح و ثبت نام
با بهره گیری از سوپروایزرهای دارای مدارک علمی و دانش بالای زبان ، تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:30 صبح تا 18:30 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان اموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.
در آزمون‌های تعیین سطح موسسه، 12 مولفه زبانی زیر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند:
توان درک سوالات آزمون گیرنده (Understanding)
قابلیت تفکر انتقادی درباره سوالات (Critical Thinking)
میزان روان صحبت کردن زبان آموز (Fluency)
میزان رعایت ساختارهای دستوری و انتخاب صحیح واژگان (Accuracy)
دامنه ساختار های دستوری و واژگان مورد استفاده زبان آموز (Lexical and Grammatical Range)
سطح اضطراب زبان آموز هنگام استفاده از زبان دوم (L2 Anxiety)
میزان چسبندگی جملات تولیدی توسط زبان آموز از لحاظ مکانیک زبانی (Cohesion)
میزان پیوستگی در جملات تولیدی (Coherence)
میزان دقت در ارائه پاسخ هایی که مرتبط با سوال باشند (Task Achievement)
درصد استفاده از ساختار های طبیعی در زبان دوم (Attestedness)
میزان تلاشی که شنونده نیاز دارد تا منظور زبان آموز را درک کند (Listener’s Effort)
تاثیر کلی ارائه زبان آموز بر ممتحن (Overall Impression)
12 مولفه بالا، اصلی ترین پارامترهای سنجش کیفیت مکالمه زبان انگلیسی هستند و از ترکیبی از روبریک های آزمون های IELTS، TOEFL (iBT) ، FCE ، Michigan Test ، Chicago English Aptitude Test به دست آمده‌اند.
آزمون گیرندگان بر روی 4 پارامتر از 12 پارامتر بالا تمرکز می‌کنند. سوالات مطرح شده در آزمون تعیین سطح نیز به صورت کاملا تصادفی (Random Sampling) از بانک سوالات موسسه استخراج شده و هر سوال به صورت هدفمند 2 یا 3 متغیر را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
پس از اتمام آزمون تعیین سطح، کارشناسان آموزشی ما درک بسیار جامع و شفافی از آناتومی زبان آموزان خواهند داشت.

مدرسین دوره های ترمیک نوجوانان
​​​​​​​

استادانی که در آکادمی زبان سپهر مشغول تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است.
تمامی استادان دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده و حداقل 6 سال سابقه تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی دارند.
به علاوه، این استادان حداقل 2 سال در آکادمی زبان سپهر تدریس داشته‌اند و توانسته‌اند در بازدیدهای علمی سختگیرانه به عمل آمده از کلاس‌ها، نظر مطلوب اعضای هیئت علمی را کسب کنند.
همه استادان آکادمی زبان سپهر، دارای مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان انگلیسی از جمله CELTA , DELTA ,TKT و TTC هستند.

قوانین دوره های ترمیک نوجوانان
​​​​​​​

هر زبان آموز بیش از 3 جلسه در هر ترم مجاز به غیبت نیست.
زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر هستند.
شرکت در امتحانات میان‌ترم و پایان‌ترم الزامی است. در غیر اینصورت، آکادمی از پذیرش زبان آموزان غایب در امتحان برای ترم های بعدی معذور خواهد بود.
زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها هستند.

حداقل سن استفاده از کلاس های آموزشی کودکان 7 سال و حداکثر 12 سال است.
زبان آموزان موظف به حضور به موقع و قبل از استاد در کلاس هستند.
استفاده از تلفن همراه، تبلت و هر وسیله دیگری که باعث بر هم زدن نظم کلاس شود ممنوع است.

آشنایی با امتحانات دوره های ترمیک کودکان
​​​​​​​​​​​​​​
در این دوره یک آزمون پایان ترم از زبان آموزان گرفته می شود:

آزمون پایان ترم:این آزمون هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی برگزار می گردد.آزمون شفاهی توسط سوپروایزرین موسسه برگزار می گردد و امتحان کتبی نیز در زمان مقرر شده در سالن امتحانات آکادمی برگزار خواهد شد و پس از پایان ترم زبان آموز گزارش دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود از سوپروایزر مربوطه دریافت خواهد کرد.

گزارش دهی به والدین​​​​​​​
​​​​​​​
ما به عنوان آکادمی زبان پیشرو در رضایتمندی مشتری، برای اولیای زبان‌آموزان جایگاه بسیار ویژه ای قائل بوده و وظیفه خود می‌دانیم که اولیا کاملا در جریان روند آموزشی و میزان پیشرفت فرزند خود قرار گیرند.
شما اولیای عزیز در دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می‌توانید به صورت هر جلسه از روند کلاس و میزان پیشرفت زبان آموز خود و ارائه نظرات به وسیله دفتر ارتباط با اولیاء بهره‌مند شوید.
این دفتر طوری طراحی شده که اولیا دقیقا می توانند با هر بار مراجعه از چند و چون کلاس ، موارد تدریس شده در کلاس و میزان پیشرفت زبان آموز آگاه شده و نظرات خود را برای استاد مربوطه انعکاس دهند.
در کنار این موضوع، اولیا در ایتدای هر ترم برگه ای به عنوان برگه تکالیف کودک دریافت خواهند کرد که در این برگه تکالیف محوله به زبان آموز در هر جلسه ذکر شده تا اولیا در صورت تمایل بتوانند بر فعالیت در منزل فرزند خود نظارت داشته باشند.
لازم به ذکر است شما اولیا می‌توانید جهت اطلاع از میزان پیشرفت فرزندتان در مهارت گفتاری با مراجعه به آکادمی سپهر در امتحان پایان ترم از طریق دوربین شاهد نحوه پاسخگویی شفاهی فرزندتان به سوالات باشید.

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.