ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

کلاسهای آنلاین آکادمی زبان سپهر
​​​​​​​

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT آکادمی زبان سپهر هستند.
سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی izaban یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی تهیه و بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان بتوانند هر آنچه در کلاس حضوری دارند عینا و با امکاناتی فراتر از آن در کلاس های آنلاین آموزش ببینند.
نرم افزار کلاس های آنلاین izaban به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش زبان های خارجی تهیه و تنظیم شده است و تنها نرم افزاری است که قدرت انجام pair work و group work  دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند. در این نرم افزار دانشجویان تصویر و صدای استاد و دیگر همکلاس های خود را را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.
کلاس های آنلاین آکادمی زبان سپهر در کلیه ی رده های سنی به هر دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود. در این کلاس ها هر چهار مهارت زبانی با تاکید بر روی مکالمه کار میگردد.
کلاس‌های آنلاین به صورت کاملا Interactive هستند و هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد و شما هیج تفاوتی را بین این کلاسها و کلاس های حضوری احساس نخواهید کرد.
مورد دیگر اینکه در انتهای هر ترم شما میتواند کلاس خود را در صورت تمایل به حضوری تبدیل نمایید.
زبان آموزان همواره در طول ترم توسط پشتیبان آموزشی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند و میتوانند به صورت رایگان از پشتیبان خود مشاوره بگیرند.

عنوان کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین در سه حالت به صورت
ترمیک گروهی
نیمه خصوصی
خصوصی
برگزار میگردد.جهت آشنایی کامل با هر یک از دوره ها بر روی آن کلیک نمایید.

امکانات و ویژگی های و نحوه استفاده از کلاسهای آنلاین

نرم افزار آموزش آنلاین آکادمی سپهر نرم افزاریست با امکاناتی بیشمار و فضای کاریری راحت و جذاب.در این بخش شما را با قسمتی از این امکانات آشنا خواهیم کرد.

پروفایل اختصاصی زبان آموز
​​​​​​​

هر زبان آموز در سپهر دارای پروفیل مختص به خود میباشد.24 ساعت پس از ثبت نام شما در کلاسهای آنلاین کد زبان آموز و رمز عبور برای شما ساخته خواهد شد و در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با وارد نمودن آن در پروفایل اختصاصی خود قرار خواهید گرفت.(شکل زیر)​​​​​​​

در این بخش شما به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی خواهید داشت که به بخشی از این امکانات آن را به شما توضیح خواهیم داد.

ورود به کلاس آنلاین
​​​​​​​

راس ساعت کلاس شما مطابق شکل زیر پیغامی در صفحه اصلی ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی آن وارد کلاس خود خواهید شد و هیچ نیازی به نصب یا انجام کار دیگری ندارید.​​​​​​​

کلاس آنلاین
​​​​​​​

کلاس آنلاین شما فضایی مطابق شکل زیر دارد که همانطور که مشاهده میکنید دارای امکانات متعددی از جمله تخته وایت برد مجازی،مشاهده تصویر استاد،امکان ارسال و دریافت پیام در قسمت Shared Notes ، امکان دانلود فایل های مدرس،امکان پخش فایل های صوتی و تصویری توسط مدرس،امکان برقراری چت خصوصی با مدرس و ده ها امکانات بسیار کاربردی دیگر میباشد.

​​​​​​​در این فضا شما میتوانید با مدرس خود و دیگر زبان آموزان به راحتی به گفتگو بپردازید.

پیام رسان izaban
این مورد نیز یکی از امکانات منحصر به فرد و بسیار کاربردی سپهر میباشد که تاثیر به سزایی در تسهیل روند آموزشی زبان آموزان دارد.
این پیام رسان به صورت اختصاصی توسط تخصصان IT نوشته و تهیه گردیده و همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده مینمایید به محض شروع کلاس شما یک گروه اختصاصی در پیام رسان با استاد خود و دیگر همکلاسی ها خواهید داشت.

این پیام رسان شامل امکانات متعددی از جمله: ارسال و دریافت متن، ارسال و دریافت فایل های صوتی و تصویری ،ارسال و دریافت فایل های  word,excel,pdf،قابلیت pin کردن پیام توسط اساتید ،قابلیت ضبط صدا و ارسال آنی آن ،قابلیت ویرایش و پاک نمودن پیام ،قابلیت گزارش پیامهای حاوی مطالب نامرتبط توسط اساتید ،دارای صندوق ذخیره جهت ذخیره مطالب مهم توسط زبان آموز

​​​​​​​این پیام رسان در کنار کلاس های آنلاین جهت موارد زیر به شما یاری خواهد داد.
​​​​​​​
ارسال روزانه فایل های تکالیف مانند ویدیو یا هر چیز لازم توسط اساتید و زبان آموزان ، پاسخ به سوالات و اشکالات درسی احتمالی زبان آموزان به صورت متوالی و منظم ،رفع اشکال روزانه درسی زبان آموزان از دروس جاری ترم​​​​​​​

دیگر امکانات نرم افزار:

این نرم افزار شامل امکانات بیشمار دیگری مانند شرکت در آزمون آنلاین،صدور کارنامه و نمرات در سامانه،بارگذاری تکالیف در پروفایل،اطلاع از وضعیت تحصیلی و … میباشد که در طول تحصیل شما در ایران اروپا کمک به سزایی در تسهیل یادگیری شما خواهد داشت.

ویژگی‌ های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
استفاده از حرفه‌ای‌ترین استادان زبان انگلیسی
امکان شرکت در کلاس های آنلاین بر روی تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر
تدریس هر چهار مهارت تاکید بر روی مهارت گفتاری (SPEAKING)
مشاوره و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی و آنلاین
کلاس‌های جانبی رایگان آنلاین در کنار کلاسهای اصلی
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

تعیین سطح و ثبت نام در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

تعیین سطح و ثبت نام همه روزه از ساعت 13:30 الی18:30 رایگان و شفاهی و به صورت حضوری،تلفنی و آنلاین صورت میپذیرد.

امتحانات در کلاس های آنلاین:

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان انگلیسی نیز به صورت غیر حضوری و در دو بخش شفاهی  و کتبی برگزار میگردد و کلیه مهارت‌ها و زیر مهارت‌های زبانی شما در این امتحانات مورد ارزیابی می‌گیرند.
پس از 48 ساعت از آزمون، نمرات شما و کارنامه مجازی آن برای شما ارسال خواهد شد.اپلیکیشن اختصاصی izaban

تیم تخصصی IT آکادمی زبان سپهر همگام با پیشرفت های تکنولوژی اقدام به طراحی و اجرای کلیه دوره ها در بستر پلتفرم گوشی همراه از طریق طراحی و اجرای اپلیکیشن موبایل در دو نسخه اندروید و IOS کرده است تا استفاده از کلاس های آنلاین را در هر کجا و هر مکان فراهم نماید که شامل کلیه امکانات یاد شده بالا میباشد که از طریق کافه بازار و سیب اپ قابل دانلود و استفاده میباشد
​​​​​​​

تعیین سطح و ثبت نام

سوال دیگری دارید؟
اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.