ورود به کلاس آنلاین

​آکادمی آی زبان

دوره های آنلاین
پکیج خصوصی
پکیج نیمه خصوصی
ثبت نام

افزایش قیمت آزمون های بین المللی از جمله آیلتس
افزایش مجددقیمت آزمون آیلتس
افزایش دوباره و ناگهانی قیمت آزمون آیلتس


 
بروز رسانی در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

افزایش ۵۱٪ هزینه شرکت در آزمون آیلتس (۴۶/۰۹۶/۰۰۰ ریال)
طبق اطلاعیه سازمان سنجش، تمامی آزمون‌های آیلتس از تاریخ ۱۴ مردادماه ۱۳۹۹ به مبلغ چهار میلیون و ششصد هزار تومان افزایش یافت.
با توجه به بالا رفتن قیمت دلار در چند ماه گذشته، همانگونه که در سایت های ثبت نامی مراکز مجری آزمون آیلتس و نیز سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است، وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب می باشد، و این بدان معناست که چنانچه تغییراتی در نرخ ارز صورت گیردمراتب اطلاع رسانی خواهد شد، تا قبل از تاریخ زمان آزمون، مابه التفاوت نرخ قطعی ثبت نام محاسبه و از داوطلبان اخذ و یا به آنان عودت داده می شود.
لذا با توجه به تغییرات نرخ ارز، مبلغ ثبت نام در آزمون آیلتس، توسط سازمان سنجش آموزش کشور محاسبه و از مبلغ 30.500.000 ریال به مبلغ 46.096.000 ریال تعیین شده است. مبلغ مذکور از تاریخ ۹۹/۰۵/۱۵ توسط مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس قابل اجرا است.
 
بروز رسانی در ۱۴ تیر ۱۳۹۸

طبق اطلاعیه سازمان سنجش به آدرس زیر، هزینه آزمون آیلتس از تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۳۹۸ به مبلغ سه میلیون و پنجاه هزار تومان افزایش یافت.
متن اطلاعیه سازمان سنجش
پیرو اطلاعیه مورخ 97/05/30، به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های زبان بین المللی آیلتس می رساند، همانطور که در سایت های ثبت نامی مراکز مجری آزمون آیلتس و نیز سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است، وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب می باشد، و این بدان معناست که چنانچه تغییراتی در نرخ ارز صورت گیردمراتب اطلاع رسانی خواهد شد، تا قبل از تاریخ زمان آزمون، مابه التفاوت نرخ قطعی ثبت نام محاسبه و از داوطلبان اخذ و یا به آنان عودت داده می شود.
لذا با توجه به تغییرات نرخ ارز (براساس محتویات سایت نیما مورخ 98/04/09)،  و نیز سایر هزینه های مربوطه، مبلغ ثبت نام در آزمون آیلتس، توسط سازمان سنجش آموزش کشور محاسبه و از مبلغ 27.950.000 ریال به مبلغ 30.500.000 ریال معادل سه میلیون و پنجاه هزار تومان افزایش و تعیین شده است. مبلغ مذکور از تاریخ 98/04/15  توسط مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس قابل اجرا است. 
بدیهی است چنانچه تا قبل از صدور کارنامه، تغییری مبنی بر کاهش در نرخ ارز از سوی بانک مرکزی صورت بگیرد، نرخ جدید ثبت نام در آزمون، مجدداً توسط سازمان محاسبه می گردد و مابه التفاوت آن توسط مراکز مجری، به داوطلبان ذینفع عودت داده می شود.
اطلاعیه سازمان سنجش
 
بروز رسانی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

در پی خبرهای رسیده به مجموعه آیلتس سپهر، از ساعاتی پیش به دستور سازمان سنجش آموزش کشور، قیمت ثبت نام آزمون آیلتس به مبلغ ۲ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان افزایش یافت. ▫️در پی خبرهای رسیده به مجموعه آیلتس سپهر، از ساعاتی پیش به دستور سازمان سنجش آموزش کشور، قیمت ثبت نام آزمون آیلتس به مبلغ ۲ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان افزایش یافت. 
این درحالی است که قرار بود برای آزمون هایی که به صورت داخلی برگزار میشوند، دلار ۴۲۰۰ تومان محاسبه شود، اما توقف ارائه این ارز، گویا مراکز را با مشکل مواجه کرده است و سازمان سنجش مجبور به افزایش دوباره این آزمون در سال جاری شد.
برخی از مراکز مانند ایرسافام و عصردین و دانش پس از اعلام این خبر، سایت خود را با مبالغ جدید به روز رسانی کرده اند و پیش بینی میشود بقیه مراکز نیز امروز این بروزرسانی را انجام دهند:

سایت رسمی مرکز ایرسافام 
https://my.irsafam.com/timetable/ielts
سایت رسمی مرکز عصردین و دانش
http://www.ieltsadd.ir/fa/exam
آکادمی سپهر، همراه هوشمند آیلتس


​​​​​​​

ورود به سایت سازمان سنجش